MACH-TOOL

Salon Obrabiarek i Narzędzi

BHP

Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

METALFORUM

Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego

SURFEX

Salon Technologii Obróbki Powierzchni Poligon Umiejętności

WELDING

Salon Spawania i Cięcia

Przemysł Ery Cyfrowej

„Przemysł Ery Cyfrowej” – to hasło przewodnie kolejnej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 3-6 listopada 2020 r. ITM INDUSTRY EUROPE to wiodące w kraju targi kompleksowo prezentujące ofertę polskiego i światowego przemysłu, którego produkty i usługi zgodne są z ideą Przemysłu 4.0. To kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, bogaty program wydarzeń towarzyszących i niepowtarzalna atmosfera – to wszystko sprawia, że targi są obowiązkowym punktem w kalendarzu dla firm poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę czwartej rewolucji przemysłowej.

Edycja ITM INDUSTRY EUROPE 2019 to 26 500 m2 powierzchni wystawienniczej, 10 pawilonów oraz 1000 wystawców z 26 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 18 573 profesjonalnych zwiedzających z branży przemysłowej.

Ekspozycja podzielona na salony tematyczne pozwala poznać nowości i szerokie spektrum rozwiązań z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu rozwijających się w Polsce. Pomysły i rozwiązania wypracowane przez uczestników i partnerów sprawiają, że targi ITM INDUSTRY EUROPE jeszcze efektywniej wpływają na promocję innowacji w branży przemysłowej, dając wymierne korzyści zarówno firmom, jak i instytucjom naukowym i badawczym.

Zapraszamy!

W TYM SAMYM CZASIE

PARTNERZY

PATRONAT HONOROWY
PATRONAT BRANŻOWY
PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY

PATRONAT BRANŻOWY
PARTNERZY MEDIALNI

PODRÓŻ I POBYT

Skorzystaj z dodatkowych usług świadczonych przez Grupę MTP. Zaplanuj swoją podróż i pobyt w Poznaniu w czasie targów.

Zobacz więcej