AKTUALNOŚCI

Europa Systems: Autonomous Robotics

7 maja 2020
Kiedy: 12 Maj 2020@11:00 – 12:00

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers #WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production. Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom[…]

Kiedy:
12 Maj 2020@11:00 – 12:00
2020-05-12T11:00:00+02:00
2020-05-12T12:00:00+02:00
Kontakt:
Europa Systems
Europa Systems: Autonomous Robotics

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers
#WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production.
Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom rozwoju, zaangażuj swój kapitał ludzki do stworzenia wartości dodanej z twojego kapitału technologicznego. Największą barierą w rozwoju automatyzacji w Polsce są niewystarczające kompetencje pracowników. Webinary kierowane są do inżynierów i osób technicznych poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność procesów magazynowych.
Autonomous Robotics: Roboty mobilne – autonomiczna droga do zwiększenia efektywności procesów
CZEGO DOWIESZ SIĘ Z WEBINARU?
Jak działa technologia autonomiczny robotów mobilnych?
Czy roboty mogą pomóc automatyzować procesy intralogistyczne?
Dlaczego roboty autonomiczne wypierają inne technologie nawigacji?
Jeżeli jesteś specjalistą odpowiedzialnym za optymalizacje obszarów transportu wewnętrznego nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu!