AKTUALNOŚCI

Europa Systems: Cobots Technology

7 maja 2020
Kiedy: 14 Maj 2020@11:00 – 12:00

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers #WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production. Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom[…]

Kiedy:
14 Maj 2020@11:00 – 12:00
2020-05-14T11:00:00+02:00
2020-05-14T12:00:00+02:00
Kontakt:
Europa Systems
Europa Systems: Cobots Technology

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers
#WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production.
Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom rozwoju, zaangażuj swój kapitał ludzki do stworzenia wartości dodanej z twojego kapitału technologicznego. Największą barierą w rozwoju automatyzacji w Polsce są niewystarczające kompetencje pracowników. Webinary kierowane są do inżynierów i osób technicznych poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność procesów magazynowych.

Cobots Technology: Roboty kolaboracyjne, czyli elastyczne rozwiązanie paletyzacji
CZEGO DOWIESZ SIĘ Z WEBINARU?
Czym jest kolaboracja?
Czy możliwe jest zastąpienie człowiek mobilną stacją paletyzującą?
Kiedy i dlaczego warto rozważyć możliwość zastosowania robota współpracującego?
Jeśli jesteś specjalistą w branży FMCG, z działów odpowiedzialnych za inwestycje i znajdowanie rozwiązań pozwalających usprawniać procesy zachodzące w zakładach produkcyjnych – nie może zabraknąć Cię na tym spotkaniu!