AKTUALNOŚCI

Europa Systems: Warehouse Automation. Automatyzacja ostatniej mili w Centrum Dystrybucyjnym lub magazynie

7 maja 2020
Kiedy: 16 Czerwiec 2020@11:00 – 12:00

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers #WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production. Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom[…]

Kiedy:
16 Czerwiec 2020@11:00 – 12:00
2020-06-16T11:00:00+02:00
2020-06-16T12:00:00+02:00
Kontakt:
Europa Systems
Europa Systems: Warehouse Automation. Automatyzacja ostatniej mili w Centrum Dystrybucyjnym lub magazynie

INFORMACJA OD ORGANIZATORA: Inżynierowie Europa Systems dzielą się wiedzą, doświadczeniem i pasją techniczną, aby budować wspólny sukces pod znakiem #WeAreEngineers
#WeAreEngineers – inżynierowie Europa Systems zapraszają na cykl webinarów zakończonych certyfikatem. Dowiesz się z nich, jak automatyzować procesy magazynowe i końcówki linii produkcyjnych tzw. end-of-line production.
Jeśli chcesz, aby Twoja firma weszła na wyższy poziom rozwoju, zaangażuj swój kapitał ludzki do stworzenia wartości dodanej z twojego kapitału technologicznego. Największą barierą w rozwoju automatyzacji w Polsce są niewystarczające kompetencje pracowników. Webinary kierowane są do inżynierów i osób technicznych poszukujących nowych, innowacyjnych rozwiązań, aby zwiększyć wydajność procesów magazynowych.

Warehouse Automation. Automatyzacja ostatniej mili w Centrum Dystrybucyjnym lub magazynie

CZEGO DOWIESZ SIĘ Z WEBINARU?
  • Podzielimy się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem z realizacji projektów dla branży retail.
  • Porównamy koncepcje różnych projektów.

Jeśli jesteś aktywny w branży i odpowiadasz za ruchy towarów, planowanie logistyczne, logistykę magazynową, to nie powinno Cię zabraknąć na tym spotkaniu!