AKTUALNOŚCI

ILIM: E-LOGISTICS POLSKI KONGRES LOGISTYCZNY

23 czerwca 2020
Kiedy: 24 Czerwiec 2020@09:00 – 18:00

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW: e-LOGISTICS LIVE 2020 Przyszłość zaczyna się dziś e-LOGISTICS LIVE 2020 to konferencja inna niż wszystkie. Organizowana jest to po, aby zintegrować środowisko związane z logistyką tam, gdzie jest obecnie największy potencjał rozwoju – w przestrzeni wirtualnej! To nowoczesna i optymalna przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli świata biznesu i nauki oraz[…]

Kiedy:
24 Czerwiec 2020@09:00 – 18:00
2020-06-24T09:00:00+02:00
2020-06-24T18:00:00+02:00
Kontakt:
Instytut Logistyki i Magazynowania - Sieć Badawcza Łukasiewicz

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW:

e-LOGISTICS LIVE 2020

Przyszłość zaczyna się dziś

e-LOGISTICS LIVE 2020 to konferencja inna niż wszystkie.
Organizowana jest to po, aby zintegrować środowisko związane z logistyką tam,
gdzie jest obecnie największy potencjał rozwoju – w przestrzeni wirtualnej!

To nowoczesna i optymalna przestrzeń wymiany wiedzy, doświadczeń oraz budowania relacji dla przedstawicieli świata biznesu i nauki oraz wszystkich tych, którzy wiążą swoją przyszłość z segmentem e-handlu.

Odbędzie się w innowacyjnej formule LIVE, z wirtualnym studiem na żywo, mistrzem ceremonii, wystawą wirtualną dla sponsorów i wystawców, sesjami Q&A oraz networkingiem w formie round tables oraz after party.

Zapraszamy Państwa do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które przetrze i wykreuje nowe szlaki dla przyszłości branży logistycznej!
e-LOGISTICS LIVE 2020 to miejsce, w którym przyszłość zaczyna się dziś!

Program:

Blok I

Współdzielenie

 

wspólne PUDO gromadzące wszystkie firmy kurierskie, automaty paczkowe umożliwiające odbiór przesyłek różnych firm, a może jeden samochód rozwożący w centrum miasta paczki, niezależnie od tego, jaka firma obsługiwała ją wcześniej? Czy w tak konkurencyjnym środowisku jest możliwe współdzielenie usług? Czy zyska na tym klient?

Blok II

Transformacja

 

łańcuch dostaw dla e-commerce to ekosystem wielu połączonych magazynów dystrybucyjnych, centrów zwrotów, hubów kurierskich i salonów sprzedaży będących omnichannelowym miejscem naszych działań konsumenckich. Co zrobić, aby odpowiedzieć na szybko zmieniające się potrzeby rynku i wymagania klientów. Błyskawiczna dostawa, szybki i łatwy zwrot, późny cut-off. Tylko tyle i aż tyle wystarczy, aby klient był zadowolony. Czy na pewno?

Blok III

Innowacja

 

ten, kto dziś nie inwestuje w innowacje, tak naprawdę się cofa. Automatyzacja, robotyka, ekologia i elastyczność i zwinność nie mogą być w e-commerce jedynie pustymi frazesami. Porozmawiajmy o tym, jakie innowacje są dla Państwa najbardziej wartościowe, a które wydają się tylko chwytliwymi pojęciami z zakresu marketingu i PR.

REJESTRACJA:

https://www.logistics.pl/e-logistics/rejestracja/