AKTUALNOŚCI

Universal Robots: Usługa Service360

10 czerwca 2020
Kiedy: 18 Czerwiec 2020@10:00 – 11:00

Universal Robots zaprasza na cykl webinariów na temat wykorzystania robotów współpracujących. Eksperci firmy omówią zastosowanie cobotów w różnych aplikacjach, porozmawiają o głównych wyzwaniach, przed którymi stoją firmy i operatorzy maszyn oraz urządzeń. Omówione też będą procesy i narzędzia, jakie mogą być obsługiwane za pomocą cobotów, a także rozwiązania, jakie można wykorzystać dla każdego procesu. Na koniec krok[…]

Kiedy:
18 Czerwiec 2020@10:00 – 11:00
2020-06-18T10:00:00+02:00
2020-06-18T11:00:00+02:00
Kontakt:
Universal Robots
Universal Robots: Usługa Service360

Universal Robots zaprasza na cykl webinariów na temat wykorzystania robotów współpracujących. Eksperci firmy omówią zastosowanie cobotów w różnych aplikacjach, porozmawiają o głównych wyzwaniach, przed którymi stoją firmy i operatorzy maszyn oraz urządzeń. Omówione też będą procesy i narzędzia, jakie mogą być obsługiwane za pomocą cobotów, a także rozwiązania, jakie można wykorzystać dla każdego procesu. Na koniec krok po kroku i na żywo przedstawione będzie przygotowane robota do aplikacji.

 Universal Robots wiemy, że zawsze możesz zautomatyzować więcej. Korzyści operacyjne, na które składają się wyższa produktywność, wydajność i jakość, bezpośrednio wpływają na Twój poziom konkurencyjności, osiągane zyski i zdolność rozwoju. Jednak automatyzacja nie zawsze jest prosta – szczególnie w małych i średnich przedsiębiorstwach, w których kwestie finansowe mogą utrudniać lub spowalniać wdrażanie cobotów.

W Universal Robots rozumiemy wyzwania, przed którymi stoi Twoja firma – nieustanna konkurencja, niedobór siły roboczej, wysokie oczekiwania klientów, niepewność ekonomiczna i wiele innych. Wiemy także, że opóźnienia produkcji lub przestoje z powodu konserwacji lub naprawy cobota nie są do zaakceptowania.

Każda część wyposażenia fabryki w pewnym momencie wymaga serwisowania, debugowania lub naprawy. Biorąc pod uwagę niezbędną rolę cobotów UR w Twojej linii produkcyjnej, umożliwiamy Ci bycie o krok do przodu i pozostanie w grze.

UR Service360 oferuje nowe sposoby proaktywnego monitorowania, optymalizacji i ochrony wydajności cobota dzięki ulepszonemu wsparciu i konserwacji zapobiegawczej. Oferta kompleksowego wsparcia chroni linie produkcyjne, maksymalizuje czas pracy, zmniejsza ryzyko i zapewnia, że jesteś przygotowany na nieoczekiwane.

SPEAKERS

Krzysztof Hajzyk

Channel Development Manager

Krzysztof Hajzyk ma 15 lat doświadczenia w sprzedaży komponentów automatyki przemysłowej. Jako Channel Development Manager w Universal Robots odpowiada przede wszystkim za rozwijanie sieci dystrybutorów oraz integratorów systemów na terenie Polski. Krzysztof ukończył studia na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prywatnie interesuje się pszczelarstwem, rowerami, nowymi technologiami i elektroniką.