AKTUALNOŚCI

Wystawco! Zarezerwuj dla siebie najlepsze miejsce!

25 lipca 2019

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń na powierzchnie wystawiennicze targów ITM INDUSTRY EUROPE 2020. To szansa nie tylko na najbardziej atrakcyjne miejsce, ale też promocyjne ceny.

Silnej pozycji w branży przemysłowej nie buduje się szybko. To lata ciężkiej pracy opartej na wnikliwych analizach rynku, biznesowych relacjach i zaufaniu. Grupa MTP organizując od kilku dekad targi przemysłowe, stworzyła w Poznaniu centrum światowych trendów tego sektora. W 2020 r. wydarzenie odbędzie się po raz dziewięćdziesiąty drugi. Wieloletnie doświadczenie doceniają partnerzy. W poprzedniej edycji targów ITM Industry Europe swoją ofertę prezentowało blisko 1000 wystawców z 30 krajów. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły aż 26.500 m2. Nowoczesne maszyny, roboty i specjalistyczne urządzenia przyciągnęły do Poznania 18.573 zwiedzających profesjonalistów. Te imponujące liczby nie pozostawiają wątpliwości. ITM Industry Europe to największe i najbardziej znaczące wydarzenie branży przemysłowej w tej części Europy.

Targi tworzą nie tylko bogate ekspozycje liderów branży, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM Industry Europe co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej.

UWAGA: DO 29 LISTOPADA OBOWIĄZUJĄ PROMOCYJNE CENY DLA WYSTAWCÓW!

ZAPYTAJ O OFERTĘ!

 

Ekspozycja ITM:

  • MACH-TOOL

Obrabiarki i Narzędzia

Technologia plastyczna obróbki blachy

Utrzymanie ruchu

Aparatura kontrolno-pomiarowa

Automatyka i robotyka

CAD/CAM

Hydraulika, pneumatyka, napędy

  • METALFORUM

Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego

Park Tematyczny Odlewnictwo

  • SURFEX

Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Poligon Umiejętności

  • WELDING

Salon Spawania i Cięcia

  • NAUKA DLA GOSPODARKI