O TARGACH

ITM Industry Europe

przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

Zapraszamy do Poznania na targi przemysłowe ITM Industry Europe.  Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.

Blisko 50% wystawców targów ITM Industry Europe to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z Państw reprezentowanych na poznańskich targach. Nie dziwi więc fakt, że największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie.

Celem targów ITM Industry Europe jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. Targi ITM Industry Europe są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak obróbka powierzchni, plastyczna obróbka metalu, metalurgia, spawalnictwo, hutnictwo, lakiernictwo, motoryzacja, transport, kolejnictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych – innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu, umożliwiając zwiększenie wydajności urządzeń, optymalizację pracy zakładów produkcyjnych i podniesienie rynkowej atrakcyjności i konkurencyjności firm. Targi ITM Industry Europe to ważny punkt na drodze do tego, by stać się firmą przyszłości.

Zakres branżowy targów ITM Industry Europe obejmuje salony tematyczne: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo) oraz Nauka dla gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych). W tym samym czasie odbywają się także Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings.

Przemysł, biznes i nauka na skalę międzynarodową

Targi ITM Industry Europe to przemysł, biznes i nauka, to fabryka przyszłości na światowym poziomie. Przemysł – robiące wrażenie potężne maszyny, innowacyjne technologie i rozwiązania, których stosowanie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Biznes – międzynarodowe kontakty, rozmowy przynoszące wymierne rezultaty, kontrakty i szukanie możliwości współpracy, a poprzez nią – rozwoju. Nauka – dorobek inżynierów i zespołów projektowych, dzięki któremu firmy zwiększają swoją rynkową konkurencyjność i optymalizują procesy produkcyjne.

Na targach ITM Industry Europe liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu

 

MACH-TOOL

Salon Obrabiarek i Narzędzi

Obrabiarki i narzędzia
Technologie plastycznej obróbki blach
Automatyzacja produkcji
Robotyka
Aparatura kontrolna – pomiarowa
Utrzymanie ruchu
CAD/CAM

zakres tematyczny

METALFORUM

Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego

Park Odlewnictwa

zakres tematyczny

SURFEX

Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Poligon Umiejętności

zakres tematyczny

WELDING

Salon Spawania i Cięcia

zakres tematyczny

Nauka dla gospodarki

zakres tematyczny