O TARGACH

ITM INDUSTRY EUROPE

przemysł, biznes i nauka na światowym poziomie

Zapraszamy do Poznania na targi przemysłowe ITM INDUSTRY EUROPE.  Wydarzenie to stanowi niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie, wymiany cennych doświadczeń oraz odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.

Blisko 50% wystawców targów ITM INDUSTRY EUROPE to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy – to tylko niektóre z krajów reprezentowanych na poznańskich targach. Nie dziwi więc fakt, że największe targi przemysłowe w naszym kraju coraz częściej wymieniane są w gronie najważniejszych imprez branżowych w Europie.

Celem targów ITM INDUSTRY EUROPE jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę. Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. Targi ITM INDUSTRY EUROPE są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki. Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak plastyczna obróbka metalu, metalurgia, spawalnictwo, hutnictwo, obróbka powierzchni, lakiernictwo, motoryzacja, transport, kolejnictwo. W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych – innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu, umożliwiając zwiększenie wydajności urządzeń, optymalizację pracy zakładów produkcyjnych i podniesienie rynkowej atrakcyjności i konkurencyjności firm. Targi ITM INDUSTRY EUROPE to ważny punkt na drodze do tego, by stać się firmą przyszłości.

Zakres branżowy targów ITM INDUSTRY EUROPE obejmuje salony tematyczne: Mach-Tool (obrabiarki i narzędzia), Surfex (obróbka powierzchni), Metalforum (metalurgia, hutnictwo, przemysł metalowy), Weldnig (spawalnictwo) oraz Nauka dla Gospodarki (dorobek naukowy instytutów badawczych). W tym samym czasie odbywają się także Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Subcontracting ITM Meetings.

Przemysł, biznes i nauka na skalę międzynarodową

Targi ITM INDUSTRY EUROPE to przemysł, biznes i nauka, to fabryka przyszłości na światowym poziomie. Przemysł – robiące wrażenie potężne maszyny, innowacyjne technologie i rozwiązania, których stosowanie pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Biznes – międzynarodowe kontakty, rozmowy przynoszące wymierne rezultaty, kontrakty i szukanie możliwości współpracy, a poprzez nią – rozwoju. Nauka – dorobek inżynierów i zespołów projektowych, dzięki któremu firmy zwiększają swoją rynkową konkurencyjność i optymalizują procesy produkcyjne.

Na targach ITM INDUSTRY EUROPE liczą się innowacje wspierające rozwój firm, technologie będące przyszłością branży a także maszyny będące przykładem implementacji najnowocześniejszych rozwiązań na grunt przemysłu.

MACH-TOOL

Salon Obrabiarek i Narzędzi

 • Obróbka metali
 • Automatyka i robotyka
 • Narzędzia
 • Metrologia przemysłowa
 • Oprogramowanie
 • Utrzymanie ruchu
 • Hydraulika, pneumatyka i napędy

szczegółowy zakres branżowy

SMART FACTORY

wkrótce więcej szczegółów

METALFORUM

Salon Metalurgii, Hutnictwa, Odlewnictwa i Przemysłu Metalowego

szczegółowy zakres branżowy

SURFEX

Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Poligon Umiejętności

szczegółowy zakres branżowy

WELDING

Salon Spawania i Cięcia

szczegółowy zakres branżowy

Nauka dla Gospodarki

 • Obrabiarki i narzędzia
 • Hydraulika, pneumatyka i napędy
 • Metalurgia, hutnictwo, odlewnictwo i przemysł metalowy
 • Technologie obróbki powierzchni
 • Spawalnictwo
 • Logistyka, transport i spedycja
 • Nanotechnologie
 • Inne