ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

AIndustry by TIDK

Podziel się

To na tym panelu eksperci TIDK obalą mity dotyczące AI i analityki w przemyśle. Czy AI jest już gotowy na przemysł? Czy przemysł jest gotowy na AI? Od czego zacząć i dlaczego nie od AI? To tylko część pytań, na które odpowiedzi poznamy podczas panelu TIDK.

 

Panel: AIndustry by TIDK

Data: 5.06.2024 r.,  godz. 10.00-12.00

Miejsce: Pawilon 5A, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator:  TIDK

 

Tematyka:

Obalamy mity dotyczące AI i analityki w przemyśle:

  1. Czy AI jest już gotowy na przemysł?
  2. Czy przemysł jest gotowy na AI?
  3. Od czego zacząć i dlaczego nie od AI?
  4. Kiedy zobaczę korzyści - czy lepiej budować swoje modele czy lepiej skorzystać z gotowego produktu?
  5. Czy to już ten moment, by rozwijać kompetencje w zespole?

 

Udział bezpłatny. Obowiązuje bilet wstępu na targi ITM INDUSTRY EUROPE.

PRELEGENCI:

Łukasz Grala

Futurolog, architekt rozwiązań Data & AI, mentor i wykładowca. Twórca podcastu „Opór jest daremny – nadchodzi AI” oraz gospodarz cyklu webinarów „Arena Architektów”. Jako ekspert w obszarze zaawansowanej analityki został wyróżniony przez Microsoft tytułem Most Valuable Proffesional w dziedzinie Data Platform & AI – swoją wiedzą i doświadczeniem często dzieli się w ramach wystąpień publicznych i warsztatów.

Jakub Wawrzyniak

CTO w TIDK, Microsoft MVP Data Platform, architekt rozwiązań, koordynuje i odpowiada za jakość projektów realizowanych w obszarze AI, BI, Big Data i zaawansowanej analityki. Specjalizuje się w projektowaniu wydajnych rozwiązań analitycznych w oparciu o chmurę publiczną. W sektorze IT pracuje od ponad piętnastu lat.

Maciej Rubczyński

Big Data & AI Solutions Architect w TIDK. Pierwszy w Polsce Microsoft MVP w kategorii Azure OpenAI Service. Architekt rozwiązań z zakresu Big Data & AI. Zajmuje się wdrażaniem rozwiązań opartych na danych z wykorzystaniem metod sztucznej inteligencji. Aktualnie w trakcie doktoratu wdrożeniowego na Politechnice Poznańskiej skupia się na modelach prognozowania szeregów czasowych oraz detekcji anomalii.