DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

AJAN POLSKA podwójnym laureatem

Podziel się

Innowacyjna Głowica 3D 3Gen firmy Ajan Polska zdobyła nie tylko Złoty Medal MTP, ale także nagrodę Złoty Medal Wybór Konsumentów. Co wyróżnia ją na rynku?

- Na targach ITM INDUSTRY EUROPE jesteśmy obecni prawie od początku istnienia spółki czyli od 2009 r. Postrzegamy to wydarzenie jako bardzo owocne i nie omieszkamy być w przyszłym roku. W tej edycji prezentujemy naszą wypalarkę plazmową, która jest wyposażona w głowicę 3D nowej generacji. Ten produkt został nagrodzony Złotym Medalem MTP pod kątem innowacyjności. Otrzymał także Złoty Medal Wybór Konsumentów. Jest bardzo unikatowy w swojej budowie, to narzędzie można dostosować do potrzeb klienta, który może wybierać pomiędzy palnikiem plazmowym a  palnikiem gazowym. Innowacyjność tego produktu  to także brak ograniczenia obrotu kąta. Dodatkowo wyróżnia ją czujnik wysokości, dzięki temu głowica monitoruje odstęp od blachy- mówi Marcin Rybicki, właściciel AJAN POLSKA.

Produkt nagrodzony Złotym Medalem można zobaczyć na stoisku AJAN POLSKA.

PAWILON 5/STOISKO 31

Firma AJAN założona w 1973 roku jest światowym liderem w produkcji maszyn CNC do cięcia plazmowego, tlenowego i laserowego. Wystawca tegorocznej edycji  w ciągu 30 lat wprowadził na rynek około 10 tys. maszyn, które działają na prawie wszystkich kontynentach. Długoletnie badania oraz produkcja od podstaw zagwarantowały firmie AJAN ugruntowaną pozycję na rynku. Firma  w dotychczasowej swojej działalności wdrożyła na polskim rynku ponad 550 maszyn.

Więcej: https://www.ajanpolska.pl/