ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Ambasador targów ITM INDUSTRY EUROPE

Podziel się

Ambasador targów - to tytuł przyznawany wystawcom w tej edycji ITM INDUSTRY EUROPE. Czym się charakteryzuje i jaka jest idea tego nowego projektu?

 

IDEA TYTUŁU: AMBASADOR TARGÓW ITM INDUSTRY EUROPE

- W tej edycji zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowego projektu jakim jest Ambasador Targów ITM INDUSTRY EUROPE 2024. Naszym celem było uhonorowanie tych firm, które są naszymi wieloletnimi wystawcami i od początku mocno angażują się w budowanie silnej marki ITM INDUSTRY EUROPE. Nie bez znaczenia jest fakt, że Ambasador to niekwestionowany lider branży, który poprzez swoje działania propaguje ideę targów w celu zwiększenia ich rozpoznawalności i popularności. Swoją aktywnością zachęca  partnerów i klientów do bliższego poznania tego wydarzenia. W tym roku Tytuł Ambasadora został przyznany firmom: GF Machining Solutions oraz Eagle. Mamy nadzieję, że ta nowa koncepcja zostanie ciepło przyjęta zarówno przez wystawców jak i zwiedzających i liczymy na to, że grono Ambasadorów będzie się sukcesywnie poszerzać - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

AMBASADORZY TARGÓW ITM INDUSTRY EUROPE 2024

EAGLE

Eagle to przedsiębiorstwo technologiczne z sektora przemysłowego, specjalizujące się w produkcji zaawansowanych urządzeń laserowych do cięcia metalu oraz systemów automatyzacji. Firma w krótkim czasie uplasowała się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu. Oferowane urządzenia produkowane są w Polsce w oparciu o najwyższej, światowej jakości komponenty. Eagle Lasers to marka najbardziej zaawansowanych technologicznie wycinarek laserowych 2D, oferująca kompleksowe rozwiązania optymalizujące proces cięcia oraz procesy obsługi i magazynowania materiału. Eagle jest również pierwszą firmą na świecie, która wprowadziła na rynek wycinarki laserowe o mocy 6 kW, 12 kW, 15 kW, 20 kW i 30 kW. Stawiając przed sobą kolejne wyzwania i cele, Eagle konsekwentnie dąży do tworzenia najbardziej innowacyjnych oprogramowań oraz technologii laserowej o najwyższej wydajności. Firma posiada oddziały w: Skandynawii, Niemczech, Polsce, Francji i we Włoszech.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://eagle-group.eu/pl/

 

GF Machining Solutions Sp. z o.o.

GF Machining Solutions należy do liderów w dziedzinie obrabiarek i rozwiązań z zakresu: oprzyrządowania i automatyzacji, digitalizacji oraz usług Customer Services dla produkcji form, matryc i elementów metalowych. Obsługiwane przez firmę kluczowe segmenty rynku obejmują branże: lotniczą, motoryzacyjną, medyczną, energetyczną, informatyczną i komunikacyjną (ICT) oraz elektroniczną. Od obróbki elektroerozyjnej, teksturowania laserowego i wytwarzania addytywnego, przez najwyższej klasy centra frezerskie i wrzeciona oraz oprzyrządowanie, po automatyzację i software – wszystko wspierane przez efektywną obsługę klienta. GF Machining Solutions to działający na całym świecie oddział Grupy Georg Fischer (Szwajcaria), który jest obecny w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.gfms.com/pl