DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

#APS2022 już 21 czerwca we Wroławiu!

Podziel się

Tegoroczna, VI już edycja spotkania fachowców związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi i nowymi technologiami - Automotive Production Support - odbędzie się 21 czerwca we Wrocławiu. Targi ITM INDUSTRY EUROPE są partnerem tego wydarzenia.

Nowością będzie osobna sesja wykładów oraz strefa technologii wspierających procesy produkcyjne w firmach produkujących baterie, systemy zasilania oraz magazynowania energii - Battery manufacturers support !

 

Głównym założeniem wydarzenia jest od wielu lat możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy wiodącymi producentami i dostawcami rozwiązań wspierającymi pracę produkcji. W zamkniętym gronie specjaliści rozmawiają o dynamicznie zmieniającym się środowisku produkcyjnym i codziennych wyzwaniach którym razem musimy stawić czoła.

 

Uczestnicy spotkania mają możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi oraz otrzymają wsparcie specjalistów w zakresie ich potencjalnego wdrożenia.

 

#APS2022 to specjalistyczne spotkanie dedykowane dla osób związanych z procesami produkcyjnymi w firmach z sektorów: automotive, lotnictwa, AGD, producentów baterii, maszyn, wyrobów z blachy czy konstrukcji.

 

Link do agendy i rejestracji: https://production-support.pl/program-aps2022/