DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Bawarskie firmy zaprezentują swoją ofertę na Targach ITM Industry Europe

Podziel się

Podczas Targów ITM Industry Europe można zobaczyć nie tylko rozwiązania technologiczne polskich firm, ale także światowe trendy z tej gałęzi przemysłu. W tym roku w gronie wystawców znajdują się również przedstawiciele bawarskiego przemysłu technologicznego.

 

Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w opracowywaniu i produkcji narzędzi optymalizujących procesy związanych z materiałami. Celem jej przedstawicieli jest pomoc klientom w osiągnięciu jak najlepszego procesu produkcyjnego i optymalizacji procesów we współpracy z narzędziami, takimi jak frezy i wiertła  o najwyższej precyzji.
Misją firmy jest nie tylko oferowanie rozwiązań wysokiej jakości,  rozwój, programowanie, szkolenie i uruchamianie narzędzi dla klientów, ale także ustanawianie bardziej wydajnych procesów na ich maszynach oraz zmiana procesu myślenia klientów.

Więcej informacji o firmie: www.hufschmied.net 

 

 

 

Firma o zasięgu globalnym, która od 1974 roku opracowuje i produkuje precyzyjne standardowe i specjalne narzędzia CNC dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego i obróbki drewna.         

Filozofia firmy opiera się na synergii między wysoce zmotywowanym personelem a doskonałymi standardami w zakresie technologii i rozwoju jakości. Te atrybuty pozwalają na zapewnienie idealnego rozwiązania nawet dla najbardziej wymagających kientów.

Jakościowe cele firmy są osiągane dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, CAD/CAM i skomputeryzowanej logistyki.

Wśród produktów z systemu narzędzi mimatic® znajdują sie:

  • Napędzane oprawki narzędziowe do tokarek CNC i centrów obróbczych
  • Narzędzia tnące
  • Systemy mocowania

 

Produkty mimatic®  są wykorzystywane również do produkcji wielkoseryjnej i umożliwiają kompletną obróbkę bez wielokrotnego mocowania skomplikowanych detali.
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii połączonych z najwyższymi poziomami jakości, rozwiązania oferowane przez firmę przyczyniają się do ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych klientów.

Więcej informacji o firmie: www.mimatic.de/en

 

 

 

Niemiecka spółka zależna Grupy ARC z siedzibą główną w Paryżu. Firma jest liderem rozwoju oprogramowania HMI/SCADA w Niemczech, Austrii i Szwajacarii. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w automatyzacji budynków, infrastruktury oraz procesów przemysłowych.
Rozwiązania PcVue oparte są na najnowocześniejszych technologiach oraz są opracowywane i wdrażane przez doświadczony zespół inżynierów i programistów.
Oprócz opracowywania i wdrażania rozwiązań automatyzacyjnych, PcVue oferuje również usługi konsultingowe oraz wsparcie posprzedażowe, dzięki czemu firma zapewnia kompleksową ofertę usług i produktów. Dzięki silnej pozycji w branży i zaangażowaniu w badania i rozwój, PcVue jest kluczowym partnerem dla firm poszukujących niezawodnego i elastycznego rozwiązania automatyzacji. Firma otrzymała wiele nagród i może pochwalić się imponującą listą projektów referencyjnych, które świadczą o zaufaniu klientów do jakości i niezawodności rozwiązań PcVue.

Więcej informacji: www.pcvuesolutions.com 

 

 

Unikalny pakiet oprogramowania Xentara firmy Embedded Ocean łączy w sobie wszystkie aspekty inteligentnego przemysłu i przemysłowego IoT. Zdolna do pracy na dowolnym nowoczesnym komputerze przemysłowym i jednocześnie zapewniająca jeszcze wyższy stopień deterministycznych obliczeń w czasie rzeczywistym niż jakikolwiek starszy sterownik PLC, Xentara w końcu przenosi logikę sterowania na wyższy poziom, pozwalając na znacznie większy stopień swobody w wyborze modelu narzędzia lub nawet wybranego języka programowania wysokiego poziomu. Xentara dodaje obie warstwy komunikacji Machine-to-Everything (M2X), wykorzystując standardową sieć opartą na protokole IP, ale także obsługuje przemysłową magistralę polową. Prawdziwa zmiana paradygmatu to zdolność Xentary do uruchamiania lokalnej sztucznej inteligencji bezpośrednio w rdzeniu każdej maszyny bez konieczności łączenia się z jakąkolwiek chmurą, przechowywania cennych danych procesowych wewnątrz maszyny i umożliwiania natychmiastowych wyników, które można już zoptymalizować pod kątem następnego przedmiotu obrabianego.
Platforma Xentra oferuje firmom niskoprogowe wejście w inteligentne procesy produkcyjne oparte na danych, rozwój nowoczesnych obiektów produkcyjnych, systemów i urządzeń obsługujących IoT lub najnowocześniejsze platformy testowe obsługujące „X in the loop”.

Więcej informacji o firmie: www.xentara.io 

 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą bawarskich firm podczas Targów ITM Industry Europe!
Zapraszamy do pawilonu 5 na stoisko 32.