ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

DEMATEC: Współfinansowanie inwestycji ze środków funduszy UE

Podziel się

Współfinansowanie inwestycji w zakresie technologii CNC ze środków funduszy Unii Europejskiej (UE) może przynieść wiele korzyści takich jak finansowe wsparcie, wzmacnianie konkurencyjności, tworzenie miejsc pracy. Technologia CNC jest kluczowym elementem nowoczesnego przemysłu. O tym powiedzą eksperci firmy DAMETEC w panelu: Współfinansowanie inwestycji ze środków funduszy UE - zasady, szanse, możliwości.

Panel: Współfinansowanie inwestycji ze środków funduszy UE - zasady, szanse, możliwości

31.05.2023, Sala Niebieska w holu wschodnim, Pawilon nr 3

godz. 11:00-13:00

Gość specjalny: Łukasz Leszczyński

Organizator: DEMATEC

 

Dowiedz się jak uzyskać wsparcie w rozwoju przemysłu, dzięki bezpłatnym konsultacjom, na które serdecznie zaprasza firma DEMATEC!

Współfinansowanie inwestycji ze środków funduszy UE - zasady, szanse, możliwości.

 

Współfinansowanie inwestycji w zakresie technologii CNC ze środków funduszy Unii Europejskiej (UE) może przynieść wiele korzyści takich jak finansowe wsparcie, wzmacnianie konkurencyjności, tworzenie miejsc pracy.

Technologia CNC jest kluczowym elementem nowoczesnego przemysłu. Inwestycje w tego rodzaju technologię mogą zwiększyć konkurencyjność przedsiębiorstw, szczególnie w sektorach związanych z produkcją, obróbką metali czy tworzyw sztucznych. Współfinansowanie inwestycji w CNC z funduszy UE może dostarczyć firmom niezbędnych środków na zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń, co przyczynia się do podniesienia jakości, efektywności i precyzji procesów produkcyjnych.

Wprowadzenie technologii CNC często wiąże się z potrzebą zatrudnienia wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią obsługiwać tego rodzaju maszyny. Współfinansowanie inwestycji w CNC może obejmować również szkolenia dla pracowników, co przyczynia się do podniesienia ich kwalifikacji i umiejętności. To z kolei prowadzi do tworzenia nowych miejsc pracy oraz zwiększenia atrakcyjności przedsiębiorstw dla wykwalifikowanych specjalistów.

 

Rejestracja:

https://rejestracja.tobilet.pl/pl/dematec-polska-spolka-z-o-o-rejestracja-itm-2023/