DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

DIG Świtała świętuje na targach ITM!

Podziel się

Ten rok jest wyjątkowy. To nie tylko jubileusz MTP. Swoje okrągłe urodziny podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE obchodzić będzie także firma DIG ŚWITAŁA, która od 2001 roku dostarcza na rynek polski rozwiązania szyte na miarę.

DIG ŚWITAŁA  dostarcza maszyny do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu, rur oraz specjalne linie produkcyjne. Firma współpracuje z czołówką europejskich producentów, których maszyny są obecne na polskim rynku od kilku lat, a na europejskich od kilkudziesięciu, potwierdzając swój wysoki poziom techniczny.

-Stawiamy na rozwój i jednocześnie jesteśmy dumni, że dzięki dostawie naszych maszyn pozwalamy rozwijać się polskim przedsiębiorstwom. Zapraszamy na nasz jubileusz, który odbędzie się podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE w Poznaniu. Jesteśmy tam już od 2002 roku. To miejsce jest dla nas szczególnie ważne, w dużej mierze przyczyniło się do naszego rozwoju- dlatego podjęliśmy decyzję o świętowaniu jubileuszu wspólnie z targami. Dwie imprezy w jednym miejscu? Jubileusz 100-lecia targów Poznańskich i 20-lecia firmy DIG ŚWITAŁA. Zapraszamy na stoisko 74 w pawilonie 5!- czytamy w komunikacie firmy DIG ŚWITAŁA.

Więcej o firmie: https://www.switala.pl/