ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

DMG MORI Polska – lider innowacji podwójnie nagrodzony Złotym Medalem

Podziel się

Globalny lider innowacji DMG MORI Polska jest z nami na Targach ITM Industry Europe, a wśród prezentowanych przez firmę maszyn znajdują się urządzenia polskiej produkcji! Dwa z prezentowanych produktów zostały nagrodzone Złotym Medalem MTP.

- Jesteśmy dumni, że dwa z prezentowanych przez nas urządzeń powstają w Polsce, zawierają polską myśl i świadomość techniczną oraz zostały zaprojektowane przez polskich inżynierów.” – mówi o wyróżnionych Złotym Medalem maszynach Marek Osiński, Prezes Zarządu DMG MORI Polska

Nagrodzone produkty można zobaczyć na stoisku DMG MORI Polska w pawilonie 3 na stoisku nr 1.

DMG MORI jest jednym z największych producentów obrabiarek do metalu i wiodącym światowym producentem sterowanych numerycznie centrów tokarskich i frezarek.
Produkty DMG MORI obejmują innowacyjne, zawansowane technologicznie obrabiarki CNC jak tokarki, frezarki, zaawansowane (ULTRASONIC / LASERTEC), jak i rozwiązania programowe i systemy oprogramowania. Usługi przemysłowe obejmują szeroki zakres usług związanych z całym okresem użytkowania obrabiarek, używanych maszyn, akcesoriów i rozwiązań energetycznych.

Więcej informacji: pl.dmgmori.com