ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Dominika Bettman z Siemens Polska prelegentką Kongresu Industry Next!

Podziel się

Jak uodpornić przemysł na kryzys w kontekście dojrzałości cyfrowej? O tym będzie mówić podczas Kongresu Industry Next Dominika Bettman, prezeska Zarządu, dyrektorka Digital Industries Siemens Polska.

Dominika Bettman jest prezeską Zarządu, dyrektorką Digital Industries Siemens Polska. Z Siemensem związana od blisko 25 lat. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Advanced Management Program IESE w Barcelonie. Ekonomistka z wykształcenia, humanistka z natury. Orędowniczka społecznej odpowiedzialności biznesu, aktywizacji kobiet (głównie w naukach i branżach technologicznych); propagatorka idei różnorodności i zarządzania włączającego. Przedkłada czyny nad słowa, jest więc aktywnie obecna w gremiach i inicjatywach, których działania są zgodne z kanonem jej wartości. Przewodniczy Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jest wiceprezydentką Konfederacji Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”, członkinią rady programowej OEES, przewodnicząca Rady Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz zasiada w Radzie Dostępności powołanej przez Ministra Inwestycji i Rozwoju. W kwietniu 2019 roku powołana przez Senat Politechniki Warszawskiej do Rady Uczelni. Wierzy w to, co robi. Robi to, w co wierzy.

 

SIEMENS POLSKA to polska spółka globalnego koncernu, utworzona w 1991 roku. Na polskim rynku oferuje rozwiązania i produkty Siemensa, a także usługi inżynieryjne, doradcze i serwisowe z zakresu automatyki przemysłowej i napędów, automatyki budynkowej, wytwarzania energii oraz jej przesyłu i rozdziału.


👉Dowiedz się więcej: https://inext.com.pl/pl/prelegenci-inext/
👉Zarejestruj się bezpłatnie na Kongres: https://rejestracja.tobilet.pl/.../kongres-industry-next.../