ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Drone Power Hakaton+ na ITM INDUSTRY EUROPE

Podziel się

Talenty i technologie dla bezpiecznej infrastruktury - takie hasło przyświeca hakatonowi+ Drone Power nowej inicjatywie odbywającej się w trakcie ITM INDUSTRY EUROPE.

Hakaton+ Drone Power pozwoli odkryć talenty i technologie dla bezpiecznej infrastruktury, kluczowej dla prawidłowego funkcjonowania państwa. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Eneę oraz targi ITM INDUSTRY EUROPE. Partnerem Głównym hakatonu jest GRUPA ENEA. Przed zespołami postawiono wyzwania: klasyczne, robotyczne i koncepcyjne. Łączy je jedno: stworzenie algorytmu, technologii bądź rozwiązania zapewniającego nieprzerwane i bezpieczne działanie infrastruktury. Ta wyjątkowa burza mózgów potrwa dwa dni (2 i 3 czerwca).

ETAPY HAKATONU+ DRONE POWER

Faza przygotowań (nieobowiązkowa):

Przyślij do 25.05 one pager z krótkim opisem Twojego podejścia do rozwiązania wyzwania. Nasi eksperci powiedzą co im się podoba w Twojej koncepcji, podpowiedzą dalsze kroki. Dostaniesz te informacje pierwszego dnia hakatonu.

Faza realizacji:

Podczas 24 godzinnej burzy mózgów dopracuj swoją koncepcję, wykorzystaj kontakty z naszymi ekspertami. Wykonaj i przekaż poszerzony opis swojego rozwiązania. Zaprezentuj je w krótkiej prezentacji przed ekspertami. Najlepsze pomysły nagrodzimy.
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie
W trakcie: ITM Targi przemysłu 4.0

Faza weryfikacji:

Zespoły z najlepszymi pomysłami zostaną zaproszone do zaprezentowania ich działania w praktyce 3 tygodnie później w w Laboratorium B+R PCSS AerospaceLab na lotnisku w Kąkolewie. Rozwiązania o potencjale aplikacyjnym zostaną zaproszone do dalszej współpracy z Organizatorami i Partnerami Drone Power.

PARTNER GŁÓWNY:

 Szczegóły dostępne są na stronie https://dronepower.pl/