ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Emocje rywalizacji i dawka rozrywki będą czekać na uczestników ITM Industry Europe w strefie Pneumat.GAME.

Podziel się

W sercu pawilonu nr 4 podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE będzie można obserwować zmagania uczestników Turnieju Służb Utrzymania Ruchu. Przygotowane przez firmę Pneumat wyzwania będą wymagały wiedzy, sprawności i umiejętności działania pod presją czasu. Uczestnicy zawalczą o nagrody, których pula wyniesie ponad 50 000 zł.

 

W strefie rozrywki wystawcy - firmy PNEUMAT zwiedzający będą mogli sprawdzić się również w pneumatycznej odsłonie klasycznych automatów do gry.

Potrafisz błyskawicznie zmontować elementy instalacji?
Zbudowanie układu pneumatycznego to dla Ciebie pestka?
Serwis pompy membranowej wykonujesz w mgnieniu oka?
Weź udział w Turnieju Służb Utrzymania Ruchu i zawalcz o atrakcyjne nagrody! Ich pula wynosi ponad 50 000 zł!
Każdego dnia aż 10 osób, które w najkrótszym czasie rozwiążą zadania, zgarnie nagrody - vouchery szkoleniowe, gadżety elektroniczne, sportowe i inne! Aby wziąć udział w zabawie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. 
A co poza Turniejem? Strefa Pneumat. Game to miejsce relaksu i spotkań, gdzie odetchniecie na chwilę podczas zwiedzania targów, eksperci Pneumat. będą dostępni przy stoisku💪 Zobaczysz też klasyczne automaty do gry w pneumatycznej odsłonie. 

 

 

Pneumat System od ponad czterdziestu lat rozwija się. Wdraża nowoczesne rozwiązania technologiczne, tworzy nowe stanowiska pracy i wspiera środowiska akademickie. Kultura organizacyjna jest zdeterminowana rodzinnym charakterem organizacji.
Firma od 2003 pracuje w oparciu o standardy ISO 9001:2015. Współpracuje z jednostką certyfikującą TUV Rheinland.  Produkty Pneumat System otrzymują prestiżowe wyróżnienia branżowe, a spółka doceniana jest przez środowiska biznesowe.