DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Etteplan: Zarządzanie dokumentacją techniczną a oszczędności w przemyśle

Podziel się

W dobie kryzysu wiele firm szuka oszczędności, jednocześnie nie rezygnując z dalszego rozwoju. Czy można te dwa elementy zintegrować ze sobą? Między oszczędnościami, a rozwojem istnieje silna synergia, a ich połączeniem są dobrze zaprojektowane rozwiązania inżynierskie oraz sprawne zarządzanie komunikacją techniczną. Według ekspertów Etteplan, międzynarodowej firmy o fińskich korzeniach wytyczającej trendy w digitalizacji przemysłu, te obszary mają wspólny mianownik - innowacyjność i oszczędności.

Panel: Zarządzanie dokumentacją techniczną + projekty inżynierskie = oszczędności w przemyśle

Data: 30.05.2023, godz.11:00-12:00 

Miejsce: Pawilon 5A, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator: ETTEPLAN

W dobie kryzysu wiele firm szuka oszczędności, jednocześnie nie chcą rezygnować z dalszego rozwoju. Czy można te dwa elementy połączyć ze sobą? Między oszczędnościami, a rozwojem istnieje silna synergia, a ich połączeniem są dobrze zaprojektowane rozwiązania inżynierskie oraz sprawne zarządzanie komunikacją techniczną. Te dwa obszary mają wspólny mianownik - innowacyjność i oszczędności. Jeśli Twoja firma chce wejść w nowy etap, koniecznie przyjdź na spotkanie z Etteplan. Zobacz, jak rozwiązania Etteplan przyniosą  zarówno rozwój, jak i oszczędności!  

 

 

O Firmie 

Etteplan jest międzynarodową firmą o fińskich korzeniach. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania, które mają na celu prowadzić przemysł w kierunku digitalizacji. Nasze usługi skupiają się na pięciu różnych obszarach – inżynierii mechanicznej, w tym automatyką i elektryką, a także w testowaniu, systemach wbudowanych, transformacji cyfrowej i komunikacji technicznej. Zmieniamy świat przemysłu poprzez innowację oraz cyfryzację.  

Piotr Garbela

Ekspert, który toruje drogę do digitalizacji. Od ponad 10 lat pomaga firmom przejść przez proces usprawniania i podnoszenia efektywności w przemyśle. Pracował w tym zakresie z wieloma branżami, w tym z branżą górniczą, kolejową, autobusową czy przemysłową. Stawia na transparentność oraz multizespołowe podejście do każdego projektu. Jego motto to: W grupie siła!  

 

UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DOKUMENTY WSTĘPU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE (ZAPROSZENIE LUB BILET).