ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Evatronix przedstawia eviXmatic – zautomatyzowany system do bezdotykowej kontroli jakości

24.05.2019 12:00:00

Podziel się

Evatronix SA, polski producent skanerów eviXscan 3D, wprowadza na rynek eviXmatic – zautomatyzowany system przeznaczony do bezdotykowej kontroli jakości. Po raz pierwszy w Polsce urządzenie będzie prezentowane na targach ITM w Poznaniu w dniach 4-7 czerwca. Ponadto zaplanowane są warsztaty “Bezdotykowa kontrola jakości na linii produkcyjnej”, które pokażą możliwości urządzenia.

eviXmatic to urządzenie integrujące skaner 3D i stolik obrotowy zaprojektowane tak, by umożliwić przeprowadzenie skanowania 3D obiektów podlegających pomiarowi kontrolnemu przy minimalnym zaangażowaniu operatora.  Efektem finalnym jest raport z kontroli jakości realizowany za pomocą oprogramowania Geomagic Control X, współpracującego z systemem.

– eviXmatic jest odpowiedzią na potrzeby firm z sektora przemysłowego w zakresie precyzyjnych pomiarów wytwarzanych części na linii produkcyjnej – mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. rozwoju biznesu Evatronix SA.

Światowa premiera systemu miała miejsce na targach Rapid+ TCT w Detroit w maju 2019.

Zaprojektowany i wyprodukowany przez Evatronix eviXmatic jest przeznaczony do wykonywania powtarzalnych pomiarów w procesie kontroli jakości na linii produkcyjnej, na której wytwarzane są obiekty o złożonych kształtach. Urządzenie wykorzystywać może skanery eviXscan 3D HD Quadro i HD Optima. W razie konieczności, skaner zintegrowany z systemem eviXmatic może zostać odłączony i być używany niezależnie, w innym miejscu.

O eviXscan 3D

eviXscan 3D to marka precyzyjnych optycznych skanerów 3D wykorzystujących technologię światła strukturalnego, zaprojektowanych i dostarczana przez Evatronix SA. Obecnie Evatronix oferuje trzy modele skanerów w ramach linii Heavy Duty (Quadro, Optima i Basic) znajdujących zastosowanie w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości i szybkiego prototypowania.

O Evatronix SA

Evatronix to polska firma świadcząca usługi projektowania, prototypowania i produkcji zleconej urządzeń elektronicznych i systemów Internetu Rzeczy. Firma rozwija i produkuje precyzyjne skanery 3D pod marką eviXscan 3D. Szerokie kompetencje zespołu Evatronix obejmują elektronikę, mechanikę, informatykę, metrologię i opracowywanie algorytmów 3D.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!

Temat: BEZDOTYKOWA KONTROLA JAKOŚCI NA LINII PRODUKCYJNEJ

Termin warsztatów: 4, 5, 6 czerwca, godz. 10.00 i 14.00 oraz 7 czerwca, godz. 10.00

Miejsce: Pawilon 5, stoisko 95