ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Forum nowoczesnych technologii malowania

Podziel się

Forum Nowoczesnych Technologii Malowania to konferencja organizowana od 2018 r. przez ECO-LINE, wystawcę targów ITM INDUSTRY EUROPE. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 6-8 października w Arłamowie.

Wydarzeniu towarzyszy Strefa Prezentacji Firm i Instytucji, czyli przestrzeń wystawowa dla przedsiębiorstw i innych jednostek, w której przedstawiają one swoją ofertę i najnowsze osiągnięcia. 

FORUM NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII MALOWANIA

6-8 PAŹDZIERNIKA 2021

Hotel Arłamów

  • Przedstawiciele renomowanych instytucji naukowo-badawczych
  • Praktycy z lakierni i światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania
  • Panel dyskusyjny
  • Hermetyzacja procesów produkcyjnych
  • Jakość malowania
  • Specjalna Strefa Spotkań
  • Dwa dni wypełnione dużą dawką wiedzy

Forum NTM to wyjątkowa konferencja, którą mamy przyjemność organizować od 2018 roku. W trakcie tego wydarzenia dążymy do utworzenia przestrzeni i atmosfery sprzyjającej zdobywaniu praktycznej wiedzy, wymianie informacji z branży oraz nawiązywaniu nowych kontaktów zawodowych. Na Forum zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami techniki w dziedzinie malowania.

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników objął Patronat naukowy nad tegorocznym FORUM Nowoczesnych Technologii Malowania. Zapraszamy również na specjalne wykłady: Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego oraz Podkarpackiego Centrum Innowacji. Patronem medialnym jest Lakiernictwo Przemysłowe.

Serdecznie zapraszamy i liczymy na obecność.

Link do krótkiego filmu z poprzedniego Forum poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=6zGIWAUlsGU

Gościem specjalnym będzie Tomasz Karolak - polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, lektor, reżyser teatralny, przedsiębiorca, satyryk, piosenkarz i wokalista. 

Link do formularza zgłoszenia uczestnictwa:

https://ecoline.com.pl/oferta/szkolenia/forum/