ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

II edycja Akademii Natryskiwania Cieplnego

21.03.2019 12:00:00

Podziel się

Laboratorium spawalnictwa na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej wraz z Grupą MTP zapraszają do uczestnictwa w II edycji Akademii Natryskiwania Cieplnego, która odbędzie się w pawilonie 6 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich dnia 6 czerwca 2019 r. Tegorocznej edycji patronuje Welding Technology Review.

Wydarzenie towarzyszyć będzie targom ITM POLSKA (4-7.06.2019, Poznań), co daje niepowtarzalną możliwość promocji przed bardzo licznym gremium słuchaczy.

ANC to prezentacja możliwości, osiągnięć i profilu działalności firm i instytucji w aspekcie natryskiwania cieplnego powłok. Ciekawostką jest, że referowane materiały w formie publikacji naukowych zostaną wydrukowane na łamach Welding Technology Review.

Zeszłoroczna edycja Akademii Natryskiwania Cieplnego, otrzymując aprobatę środowiska specjalistów natryskiwaczy, spawalników i naukowców jak i frekwencja podczas wydarzenia, jest sygnałem i uzasadnieniem zorganizowania kolejnej możliwości spotkania się grupy ekspertów w tej dziedzinie.

Celem ANC jest wykazanie efektów współpracy powstałej w wyniku transferu wiedzy nauka-przemysł oraz nowości i osiągnięć w zakresie tematyki dotyczącej natryskiwania cieplnego. Spośród wygłoszonych w czasie ANC referatów, 30 % stanowiły referaty naukowe, a prelegentami pozostałych wystąpień byli przedstawiciele instytucji przemysłowych. Natryskiwanie cieplne odkrywane jest aplikacyjnie w coraz większej ilości aspektów przemysłowych, w niektórych przypadkach, również jako alternatywa napawania. Nowoczesne materiały powłokowe, jak i możliwość redukcji ilości wprowadzonego ciepła i brak wymieszania z podłożem decydują o wszechstronności i nowoczesnych zastosowaniach powłok w ciągle rosnącej liczbie rozwiązań przemysłowych.

>>> POBIERZ ZAPROSZENIE ANC 2019 <<<

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

dr inż. Artur Wypych
Politechnika Poznańska
Instytut Inżynierii Materiałowej

Laboratorium Spawalnictwa
ul. Jana Pawła II 24
61-138 Poznań
tel. 0048 616653598
email: artur.wypych@put.poznan.pl