DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

INDUSTRY ONLINE w mediach

14.05.2020 12:00:00

Podziel się

O naszej platformie #INDUSTRYonline stworzonej na stronie ITM Industry Europe robi się głośno! O idei powstania dedykowanego, wirtualnego narzędzia dla przemysłu mówi dla Radio Poznań Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów.

Poznańskie targi stworzyły platformę Industry on-line, która łączy przemysł. Nie zastąpi to targów, ale pomoże firmom – mówi Anna Lemańska-Kramer z targów. –Teraz pojawia się bardzo dużo takich inicjatyw on-line. Firmy przenoszą się troszeczkę w tę sferę z racji decyzji związanych z zamrożeniem pewnych obszarów działalności, dlatego też chcielibyśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu i naszymi kanałami szeroko rozpromować. Mamy nadzieję, że pomożemy w ten sposób naszym klientom w prowadzeniu biznesu w dość nietypowej sytuacji, w jakiej się teraz wszyscy znajdujemy – dodaje Anna Lemańska Kramer.

Targi stworzyły internetowy kalendarz, w który wpisują wszystkie spotkania on-line dotyczące przemysłu. To między innymi internetowe seminaria, konferencje czy wywiady z przedstawicielami firm. Taki pakiet informacji targi przesyłają też wystawcom, którzy co roku przyjeżdżali na targi ITM INDUSTRY EUROPE.

Czytaj cały artykuł:

http://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/targi-przeniesione-ale-wystawcy-czekaja-w-internecie?fbclid=IwAR3blmwzz_uwoMEEgNzhu-dKMuKgh6JThnzvOgisDfMMnxAGdUzoFV6IsPk

>>Odsłuchaj

>>SPRAWDŹ WYDARZENIA INDUSTRY ONLINE

 

Źródło: Radio Poznań