ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Innowacje, rozwiązania i inspiracje - kalendarz konferencji technicznych 2022 zapełnia się!

Podziel się

Jak dbać o niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych? Jak zoptymalizować zużycie energii i gazu? Na te pytania odpowiedzi udzielą eksperci podczas konferencji technicznych Axon Media. ITM INDUSTRY EUROPE są partnerem tych wydarzeń. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma bezpłatne zaproszenie na tegoroczną edycję targów.

 Maksymalizacja efektów, zapewnienie produktów wysokiej jakości, rozwiązania z zakresu optymalizacji, w tym zmniejszenie zużycia energii, gazu i innych mediów technicznych, utrzymanie odpowiedniego poziomu wydajności oraz wdrożenie efektywnych, nowoczesnych rozwiązań to cele osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie zakładu. Aby osiągnąć te cele trzeba być na bieżąco z najnowszymi  trendami, technologiami i produktami.

          Jednak jak szybko i efektywnie przyswoić nowe zagadnienia i poszerzyć spektrum działań? Dobrym sposobem uaktualnienia wiedzy są Konferencje Techniczne organizowane przez Axon Media, których cykl w 2022 roku rozpoczyna się w marcu. To spotkania o zróżnicowanej, technicznej tematyce w skondensowanej, sprawdzonej formie, dające rozwiązania gotowe do wdrożenia. Udział w nich jest bezpłatny.

 

Kalendarz najbliższych Konferencji:

  • 16 marca, Siedlce – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 6 kwietnia, Kraków – Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych
  • 7 kwietnia, Kraków – Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – kierunek Przemysł 4.0
  • 27 kwietnia, Radomsko - Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych

 

Wszystkie wydarzenia organizowane są zgodnie z obowiązującymi zasadami reżimu sanitarnego, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu uczestników.

 

Ponadto dla wszystkich osób biorących udział w Konferencjach Technicznych przewidziano imienne certyfikaty uczestnictwa, pakiet materiałów oraz prasy branżowej, przerwy kawowe i ciepły poczęstunek. Dodatkowo każdej konferencji towarzyszy strefa ze stoiskami konsultacyjnymi wystawców. 

 

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenia na stronie: www.KonferencjeTechniczne.pl