ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Inteligentna przestrzeń czyli SMART FACTORY

09.01.2020 12:00:00

Podziel się

Smart Factory na ITM INDUSTRY EUROPE to projekt specjalnie przygotowywany we współpracy z liderami rynku. To tutaj będzie można zobaczyć procesy produkcji w inteligentnych fabrykach z wykorzystaniem najnowszych narzędzi i rozwiązań. A wszystko to na miarę czwartej rewolucji przemysłowej. Zachęcamy firmy do zaangażowania w ten wyjątkowy projekt!

W Smart Factory podczas największych targów przemysłowych w tej części Europy czyli ITM INDUSTRY EUROPE nie zabraknie przykładów opartych o IoT, digitalizację i robotyzację.

– Strefa Smart Factory to cztery, intensywne dni ekspozycji prezentującej efektywność w zarządzaniu produkcją obejmującą wykorzystanie inteligentnych i innowacyjnych urządzeń i technologii. Ważnym wydarzeniem będzie także konferencja poświęcona Idei Smart Factory i jej implementacji na polskim rynku. Trwają intensywne prace nad szczegółowym programem tego wydarzenia. Atrakcją będą nie tylko wykłady ekspertów, ale także pokazy przygotowane przez wystawców – partnerów tej strefy. Zaprezentują własne doświadczenia, rozwiązania i know-how – zapowiada Anna Lemańska.

Smart Factory to specjalna przestrzeń, umiejscowiona w jednym z pawilonów wystawienniczych, w których zlokalizowane będą stoiska wystawców targów ITM Industry Europe. Na przestrzeni Smart Factory pokażemy rozmaite rozwiązania z szerokiego zakresu inteligentnej fabryki: urządzenia, roboty, narzędzia oraz rozwiązania technologiczne i informatyczne stosowane w nowoczesnych procesach produkcji.
Planujemy również ulokowanie w przestrzeni Smart Factory miejsca na pokazy i prelekcje, które będą jednym z kluczowych punktów programu targów ITM Industry Europe 2020.

Zapraszamy do współpracy!