ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Inżynieria odwrotna w przemyśle na warsztatach Smarttech

Podziel się

Zainteresowani potencjałem technologii przyrostowych nie powinni przeoczyć ekspozycji targów 3D Solutions, będących częścią szerokiej oferty dla przemysłu ITM Industry Europe. Na gości czekają nie tylko nowości prezentowane na stoiskach takie jak skanery czy drukarki 3D, ale także specjalne pokazy. Możliwość wykorzystania skanerów 3d w inżynierii odwrotnej i kontroli jakości – to temat warsztatów firmy Smarttech, które będą odbywać się codziennie o godz. 10.00 na stoisku wystawcy.

- W czasie warsztatów skaner MICRON3D green stereo 20Mpix oraz oprogramowanie SMARTTECH 3Dmeasure zostaną wykorzystane do zaprezentowania procesów inżynierii odwrotnej i kontroli jakości. MICRON3D green stereo 20-20 Mpix rejestruje wszelkie informacje o geometrii obiektów z dużą precyzją, dzięki dwukrotnemu zwiększeniu próbkowania skaner pozwala na pomiar obiektów cienkościennych czy defektów wielkości poniżej jednego milimetra. Bezdotykowy pomiar przy zastosowaniu oprogramowania SMARTTECH3Dmeasure może być w pełni zautomatyzowany, dzięki czemu możliwa jest szybka i dokładna kontrola jakości dużych partii produktów, a wyniki są w 100% wiarygodne i potwierdzone metrologicznie - zapowiadają eksperci Smarttech.

W trakcie warsztatów inżynierowie omówią m.in. przykłady zastosowania skanerów 3D w takich firmach jak Edwanex, Lubiana, Arinnera, Bocar-samochody pożarnicze, Odlewnie Polskie i wiele innych. Ponadto, przez cały czas trwania targów na stoisku Smarttech będzie możliwość zeskanowania dowolnego obiektu i skorzystania z porad inżynierów. 

Zapraszamy codziennie od 31.08.2021 do 3.09. 2021 codziennie o godz. 10.00 na stoisku Smarttech (paw. 6, st. 62)!