ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

ITA kolejny raz na ITM!

28.10.2019 12:00:00

Podziel się

Swoje miejsce w przestrzeni wystawienniczej ITM INDUSTRY EUROPE ma już zapewnione firma ITA, która od ponad 20 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny metrologii przemysłowej oraz systemów narzędziowych.

ITA w swojej ofercie posiada rozwiązania ścisłej światowej czołówki producentów urządzeń pomiarowych i narzędzi skrawających wykorzystywanych do: zapewnienia jakości wyrobów gotowych, kontroli biernej i czynnej w trakcie procesu produkcyjnego, prowadzenia badań materiałowych, jak również do wytwarzania przedmiotów z szerokiej gamy materiałów włącznie z trudnoobrabialnymi.

Zespół firmy tworzy wykwalifikowana kadra inżynierów i ekspertów z dziedziny metrologii przemysłowej oraz narzędziowej świetnie rozumiejących zróżnicowane potrzeby naszych odbiorców.

Klientami ITA są uznane firmy m.in. z przemysłu samochodowego, lotniczego, zbrojeniowego, maszynowego, przetwórstwa tworzyw sztucznych i wielu innych. Oprócz dostępu do technologii renomowanych producentów systemów pomiarowych i narzędzi skrawających zapewniamy też najwyższy poziom usług: serwisowych, instalacyjnych oraz szkoleniowych. ITA posiada własne laboratorium, w którym wykonuje badania materiałowe (własności fizyczne i skład) oraz z zakresu metrologii długości i kąta.

Więcej na: www.ita-polska.com.pl