DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

ITM INDUSTRY EUROPE- świętem jubilatów

Podziel się

Targi ITM INDUSTRY EUROPE są miejscem gdzie w sposób szczególny można docenić jubileusze wystawców. Nie brakuje ich także w tej edycji.

Okrągłe rocznice swojej działalalności obchodzą podczas tej edycji:

TRUMPF 100 lat

Firma TRUMPF - wiodący na rynku i pod kątem technologii dostawca obrabiarek i laserów do przemysłowej obróbki. Rozwiązania TRUMPF dotyczące oprogramowania torują drogę do Smart Factory. Firma umożliwia też wykorzystanie wysoko rozwiniętych technologii w elektronice przemysłowej. W tym roku wystawca świętuje swoje stulecie.

https://www.trumpf.com/

Marcosta 35  lat

Firma MARCOSTA jest dostawcą obrabiarek do metali, narzędzi i oprzyrządowania na polski rynek (produkcja, sprzedaż, import, serwis, remonty i modernizacje, dostawa części zamiennych).

Wykonywanie usług produkcyjnych na obrabiarkach.

http://www.marcosta.pl/

MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY 30 lat

MM Magazyn Przemysłowy to miesięcznik typu business to business, prezentujący zagadnienia techniczne z kluczowych dziedzin przemysłu. Czasopismo poszerzające wiedzę inżynierską, przydatne w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

https://magazynprzemyslowy.pl/

Kimla  25 lat

KIMLA projektuje i produkuje wydajne oraz szybkie, a jednocześnie stabilne i proste w obsłudze urządzenia CNC. Pozycję lidera firma osiągnęła dzięki twórczym projektom, skuteczności działania i imponującej dynamice rozwoju.

https://kimla.pl/

DEMATEC 20 lat

Firma Dematec osiągnęła status jednego z liderów w branży obróbki skrawaniem oferując nie tylko obrabiarki numeryczne, ale także wsparcie techniczne i technologiczne, jak również kompleksowe usługi automatyzacji i robotyzacji. Dematec zajmuje się sprzedażą Maszyn CNC i Cobotów Doosan Robotics.

https://dematec.pl/

Rollico 20 lat

Rollico to producent wysokiej klasy precyzyjnych koszyków łożyskowych do prowadnic liniowych oraz dostawcą systemów techniki liniowej wykorzystywanych w przemyśle maszynowym, automatyce, elektronice, urządzeniach medycznych itp. Nieustannie wzbogacamy nasz asortyment o nowe produkty oraz prowadzimy prace nad ich rozwojem i modyfikacją. Realizujemy nietypowe zamówienia klientów oraz zapewniamy doradztwo techniczne. Jesteśmy uznanym partnerem wielu firm krajowych i zagranicznych w zakresie techniki liniowej budowy maszyn i urządzeń precyzyjnych.

https://www.rollico.com/

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych latach!