DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

ITM INDUSTRY EUROPE z ofertą dla branży rolniczej!

17.01.2020 12:00:00

Podziel się

Zespół ITM INDUSTRY EUROPE zaprasza na stoisko podczas targów Polagra Premiery. Szukajcie nas w pawilonie polskich producentów maszyn rolniczych!

– Stoisko ITM INDUSTRY EUROPE jest obecne w pawilonie polskich producentów maszyn rolniczych.To jedna z najważniejszych grup zwiedzających targi ITM. Sprzęt kupiony na ITM wspieraja polski przemysł maszyn i urządzeń rolniczych, a tym samym krajowe rolnictwo, które tak jak pozostałe gałęzie gospodarki musi stale się modernizować, automatyzować. Dzięki temu może być konkurencyjne w Unii Europejskiej – mówi Mateusz Nowakowski, z-ca dyrektora targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Polagra-Premiery to jedno z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ekspozycja targowa obejmie 7 pawilonów, wypełnionych po brzegi nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon. W grupie prawie 300 wystawców znajdują się światowe marki m.in. CLAAS, ZETOR, FENDT, MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE, VALTRA, KUHN oraz topowi polscy producenci tacy jak SAMASZ, KFMR KRUKOWIAK, BIN, MANDAM, UNIA, AGRO-TOM, POMOT, AGRO-MASZ, KMK AGRO, SWIMER. Zaprezentowanych zostanie prawie 400 marek oraz 150 absolutnych premier produktowych, które do tej pory nie były prezentowane na polskim rynku.

Zapraszamy do pawilonu nr 6 na stoisko 29!
Polagra Premiery potrwają od 17 do 19 stycznia.