ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Jaka jest najbliższa przyszłość sztucznej inteligencji?

Podziel się

Pod patronatem targów ITM INDUSTRY EUROPE już 8 kwietnia odbędzie się wyjątkowe wydarzenie online pt.: The Next Five Years in Artificial Intelligence - Predictions and Prophecies. Podczas spotkania ze światowej sławy ekspertką Noelle Silver, założycielką AI Leadership Institute, uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie aplikacje i usługi oparte o AI zostaną wprowadzone na rynek przez wiodące firmy w ciągu najbliższych pięciu lat oraz jakie największe wyzwania stoją przed przedsiębiorcami w tym zakresie.

W imieniu Konsulatu USA w Krakowie, Stowarzyszenia Top 500 Innovators oraz Fundacji Connecting Dots zapraszamy na spotkanie online The Next Five Years in Artificial Intelligence - Predictions and Prophecies z Noelle Silver.

Czas i data: 8 kwietnia 2021, 18:00 CET Warszawa

 

Noelle Silver jest nagradzanym ekspertem i założycielką AI Leadership Institute, specjalizuje się w technologii głosowej, inteligentnych aplikacjach i agentach oraz odpowiedzialnym podejściu do AI. Kierowała zespołami w NPR, Microsoft i Amazon, jest założycielką #Lovefluencers i AI Leadership Institute. Pasjonuje ją Mindful Leadership, autentyczny personal branding oraz etyczne i odpowiedzialne wykorzystanie technologii w biznesie. Niedawno otrzymała nagrodę Microsoft Most Valuable Professional za sztuczną inteligencję i jest influencerką w AI na świecie.

 

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jakie aplikacje i usługi zostaną wprowadzone na rynek przez wiodące firmy w ciągu najbliższych pięciu lat? Jakie są wyzwania? Jakie są zagrożenia dla firm o ugruntowanej pozycji na rynku? Jak wpłynie to na nasze codzienne życie? Jakie są przyszłe zastosowania chatbotów lub silników NLP w przemyśle? Co będzie następnym przełomem w rozpoznawaniu obrazu?

 

Na te i inne pytania publiczności odpowiemy podczas godzinnego spotkania z otwartą sekcją Q&A.

 

 

Spotkanie dedykowane jest dla:

- przedsiębiorców

- naukowców

- studentów studiów magisterskich różnych kierunków

- wszystkich, którzy znają i interesują się najnowszymi osiągnięciami AI.

 

Szczegóły i rejestracja na stronie: https://app.evenea.pl/event/noellesilver/