ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Klaster Obróbki Metali wśród patronów ITM

27.04.2020 12:00:00

Podziel się

Targi ITM Industry Europe zyskały kolejnego ważnego patrona branżowego. Jest nim Klaster Obróbki Metali, organizacja zrzeszająca ponad 80 przedsiębiorstw działających w branży metalowej!

Listopadowe targi ITM Industry Europe odbędą się pod patronatem wiodących organizacji z sektora przemysłowego. Jedną z nich jest Klaster Obróbki Metali, do którego należą liderzy branży metalowo-maszynowej o innowacyjnym potencjale rozwoju.

Klaster Obróbki Metali to inicjatywa Centrum Promocji Innowacji i Rozwoju. Zrzesza ponad 80 przedsiębiorstw działających w branży metalowej w zakresie usług, produkcji i handlu, a także 20 partnerów strategicznych: uczelnie, instytucje otoczenia biznesu oraz władze samorządowe. Wśród członków klastra znajdują się krajowi i światowi liderzy branży metalowej.

Specjalizacją Klastra są m.in.: maszyny i urządzenia rolnicze oraz dla przemysłu spożywczego, maszyny, urządzenia i części mechaniczne związane z obróbką metali, rozwiązania w obszarze elektromobilności oraz z zakresu automatyzacji i robotyzacji produkcji.

Więcej o Klastrze: https://metalklaster.pl/