ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Kolejna edycja Robo Challenge pod patronatem targów ITM INDUSTRY EUROPE!

Podziel się

Robo Challenge to wielowymiarowa przestrzeń wymiany doświadczeń i kontaktów z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej. Najbliższa, czwarta edycja tego wydarzenia odbędzie się 9-10 października we Wrocławiu. Targi ITM INDUSTRY EUROPE już kolejny raz są patronem wydarzenia i fundatorem jednej z nagród dla zwycięskiej drużyny.

Do udziału w części biznesowej oraz konferencyjnej Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane oraz związane zawodowo z tymi dziedzinami. Producentów (bez względu na branżę), właścicieli film zainteresowanych automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych, pasjonatów, sektor R&D.

 

Na miejscu będzie można zobaczyć pełne spektrum robotów przemysłowych w aplikacjach oddających realne procesy produkcyjne. To również okazja do skorzystania ze szkoleń w zakresie podstaw programowania systemów: bezpieczeństwa, PLC, transportowych, wizyjnych, wymiany narzędzi, napędowych, wielu innych.

 

Eksperci udzielą wsparcia w zakresie projektowania procesów zrobotyzowanych oraz pomogą w lepszym zrozumieniu oraz doborze wspierających procesy elementów automatyki.

 

Do udziału w zawodach i walki o tytuł zwycięzcy zespoły reprezentujące firmy zajmujące się integracją robotów oraz wyższe uczelnie techniczne z całego kraju.

 

Robo Challenge to wyjątkowo kompleksowa okazja do aktualizacji i poszerzenia kompetencji w bardzo ważnej i aktualnej dziedzinie jaką jest szeroko pojęta automatyzacja i robotyzacja.

Zespół organizacyjny Robo Challenge:

Dobromiła Włodarska - walidacja stanowisk konkursowych 
Patrycja Tomasiuk: kontakt dla mediów 
Arkadiusz Błaut : koordynacja kwestii technicznych 
Maciej Ratajczak: kontakt dla uczestników i partnerów biznesowych 

Strona www:

https://robochallenge.pl/