ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Kongres INDUSTRY NEXT online!

Podziel się

Choć targi ITM INDUSTRY EUROPE zostały przełożone na czerwiec 2021 to Kongres Industry Next odbędzie w planowanym wcześniej terminie. Już 3-4 listopada zapraszamy na transmisję LIVE z tego wyjątkowego wydarzenia! Rejestracja bezpłatna!

Jak uodpornić przemysł na kryzys? Czy automatyzacja i robotyzacja to obecnie najlepsze rozwiązanie? Co z dojrzałością cyfrową polskich przedsiębiorstw? Jak w transformację wpisują się kadry 4.0? O tym będą mówić liderzy sektora innowacji podczas Kongresu Industry Next. The New Reality. Wydarzenie jest platformą dyskusji nad narzędziami wspierającymi przemysł w obliczu globalnej epidemii. To pionierski projekt największych w tej części Europy targów ITM INDUSTRY EUROPE. Ekspertów będzie można posłuchać już 3-4 listopada.

Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy Grupy MTP oraz zespołu ITM INDUSTRY EUROPE – targów, które od lat kreują światowe trendy w przemyśle. Tematyka Kongresu w dużej mierze zostanie poświęcona instrumentom zapewniającym firmom płynność finansową w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce.

 - To trudny czas dla niemal każdej branży. Musimy zmierzyć się z nową rzeczywistością. Podczas Kongresu przybliżymy sposoby wsparcia dla firm inwestujących w cyfryzację , robotyzację oraz rozwój i badania. Do dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Ministerstwa Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej oraz instytucji działających w obszarze wsparcia przemysłu: Agencji Rozwoju Przemysłu, Banku Gospodarstwa Krajowego, Polskiego Funduszu Rozwoju - mówi Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE.

Epidemia w wyraźny sposób wpłynęła na postrzeganie robotyzacji i automatyzacji. Przedsiębiorstwa, które zdążyły już wcześniej zaimplementować nowoczesne technologie mniej odczuły skutki kryzysu. Podczas Kongresu o swoich doświadczeniach opowiedzą giganci innowacyjnego przemysłu: MICROSOFT, SIEMENS, PKN ORLEN, ABB, PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI, OPERATOR CHMURY KRAJOWEJ, BANK PKO BP, ROCKWELL AUTOMATION, ASTOR, EUROPA SYSTEMS.

W rozmowie o technologiach przyszłości i innowacjach, które wpisują się w koncepcję przemysłu 4.0 nie może zabraknąć m.in. dyskusji ekspertów Microsoft oraz Operatora Chmury Krajowej nt. Polskiej Doliny Cyfrowej.

Niewątpliwie inspirującym wystąpieniem będzie także prelekcja Keynote speakera-Adama Drewnianego. Asertywność Polaka, a przede wszystkim efekty jego niekonwencjonalnego działania, zyskały ogromne uznanie Elona Muska oraz jego bliskich współpracowników. Legenda Doliny Krzemowej już 3 listopada zaprezentuje case studies projektów realizowanych dla Tesli.

W drugim dniu Kongresu odbędą się warsztaty przybliżające możliwości wykorzystania najnowszych technologii w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej przy wsparciu: Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego, fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości oraz Poznańskiego Centrum Superkomputerowo – Sieciowego.

Udział w Kongresie jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się online.

Szczegółowy program i rejestracja na:

www.inext.com.pl