ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Laureat Złotego Medalu – GG TECH

Podziel się

GG TECH to narzędziownia z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży mechanicznej. Założona w 2003 roku nieustannie zwiększa swój potencjał rynkowy.

- ENKI System, produkt firmy GG TECH zdobył Złoty Medal na Targach ITM w Poznaniu. Jest to nowatorskie rozwiązanie i podejście do pomiarów w procesie produkcyjnym dość innowacyjne. Nie koncentrujemy się na konkretnym rozwiązaniu na przykład maszynie pomiarowej typu suwmiarka, ale staramy się to wszystko naszym systemem integrować. – powiedział podczas krótkiego wywiadu Wojciech Gaus, właściciel firmy GG TECH. 


GG TECH oferuje szeroki zakres produktów, obejmujących zarówno proste elementy, jak i te skomplikowane, precyzyjne i technologicznie zaawansowane części oraz kompleksowe zespoły maszynowe. Oferta GG TECH obejmuje realizację zarówno pojedynczych zleceń, jak i produkcję seryjną. Firma korzysta z najnowocześniejszych systemów CAD/CAM oraz dysponuje bogato wyposażonym parkiem maszynowym, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala na realizację zleceń na najwyższym światowym poziomie jakościowym.

Więcej informacji: ggtech.com.pl