ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Magia świąt już z nami! Poszukaj inspiracji na MTP!

Podziel się

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to wydarzenie, które od lat cieszy się ogromną popularnością. Z powodu pandemii spotkanie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie w tym roku niemożliwe. Tegoroczny Festiwal zostanie zorganizowany w wersji on-line i potrwa prawie miesiąc. Zainspiruj się na święta i sprawdź ofertę wystawców!

Święta to najpiękniejszy czas w roku. Spotkania w rodzinnym gronie, cudowna atmosfera oraz niesamowite  prezenty. Co roku miłośnicy dekoracji i oryginalnych podarunków szukali ich na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych.

- Podczas Festiwalu zawsze można było poczuć magię Świąt. Wiele osób co roku robiło tu zakupy świąteczne, odwiedzając swoich ulubionych wystawców. Nie chcieliśmy ich pozbawiać możliwości zakupu i w tym roku, dlatego organizujemy wydarzenie w wersji on-line  – mówi Barbara Vogt, dyrektor Festiwalu.

Dzięki specjalnie przygotowanemu katalogowi, będzie można znaleźć niepowtarzalny upominek dla każdego. Aby czas poszukiwań był jeszcze przyjemniejszy 4-6 grudnia odbędą się DNI ŚWIĄTECZNYCH OKAZJI  z promocjami, warsztatami online i innymi atrakcjami.