DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Magnetyzm od stu lat! Jubileusz BRAILLON MAGNETICS!

Podziel się

Taki jubileusz zdarza się raz na sto lat! Podobnie jak Międzynarodowe Targi Poznańskie swoje stulecie obchodzi firma Braillon Magnetics. Wystawca targów ITM INDUSTRY EUROPE to ceniony konstruktor i producent systemów magnetycznych dla przemysłu, działający od 1921 r. O ofercie firmy z tak imponującym dorobkiem będzie można porozmawiać już od 31 do 3 czerwca w Poznaniu na stoisku Braillon Magnetics.

MIEĆ 100 LAT, oznacza znajomość odległych czasów, gdy wszystko było konstruowane własnoręcznie. Historia firmy BRAILLON to historia magnetyzmu. To również historia ludzi - pracowników pełnych pasji, zaangażowania i wiedzy, którzy przez dziesięciolecia angażowali swoją energię, przedsiębiorczość i innowacyjność w służbie przemysłu. Bazując na wieloletnich doświadczeniach, możemy dokonywać optymalnych przemyślanych inwestycji budując przyszłość. Produkcja artykułów o wysokiej jakości i dużej żywotności to nasza filozofia, którą chcemy przekazać przyszłym pokoleniom.

Oferujemy urządzenia magnetyczne w pełnej gamie :

  • Mocowanie magnetyczne detali na obrabiarkach oraz form na prasach z wysokimi temperaturami,
  • Magnetyczne podnoszenie i transport detali,
  • Demagnetyzacja detali,
  • Sprzęgła bezkontaktowe
  • Separacja i filtracja magnetyczna
  • Akcesoria magnetyczne


Eksportujemy ponad 75% naszych produktów na cały świat. W Polsce naszym reprezentantem jest firma MARWIK, Bielsko-Biała.

Zaproszenie!

Nasza strona internetowa www.braillon.com działa także w języku polskim. Znajdą tam Państwo dokładny opis naszych produktów oraz informacje na temat historii firmy i naszej filozofii działania. Wiele produktów będzie można obejrzeć podczas targów ITM Industry Europe! Na Państwa pytania odpowie Prezes Braillon Magnetics oraz wieloletni, niezwykle kompetentni pracownicy. Będzie można porozmawiać o najnowocześniejszych technologiach oraz o  konkretnych projektach – zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem i oczekiwaniami. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko:

 - Pawilon 3A, Stoisko 62!