ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Maintenance Manager Meeting

Podziel się

Partner targów ITM INDUSTRY EUROPE Czasopismo Production Manager zaprasza na bezpłatną konferencję stacjonarną Maintenance Manager Meeting: Utrzymanie Ruchu 4.0. dla dyrektorów, kierowników i specjalistów utrzymania ruchu.

Program wydarzenia pozwoli uczestnikom nie tylko na podniesienie wydajności procesów produkcyjnych czy zmniejszenie liczby awarii i nieplanowanych przestojów, ale wyjście poza archaiczne postrzeganie działu UR i zaangażowanie go w tworzenie wysoko jakościowych produktów i wzrost konkurencyjności firmy.

Porozmawiamy m.in. jak elastycznie reagować na spływające informacje z produkcji, a także z zaproszonymi ekspertami utrzymania ruchu odpowiemy na pytania takie jak:
Czy działy UR są gotowe na rozwiązania Przemysłu 4.0?
Jak stworzyć środowisko pracy zgodne ze standardami bezpieczeństwa? Jak za pomocą nowoczesnych technologii usprawniać przepływ materiałów na produkcji i zapobiegać nieplanowanym przestojom?
Czy można zapobiegać rotacji pracowników w działach UR i nauczyć się skutecznie tworzyć wielopokoleniowe, szanujące się zespoły?
Jak wykorzystać metodologie doskonalące do budowy autonomicznych zespołów?
Jakie kompetencje będą wymagane od kierownika UR 4.0?
Czy wystarczy mu tylko wiedza techniczna czy będzie to raczej hybryda AI i umiejętności miękkich?

Prelekcje wygłoszą m.in. eksperci takich firm jak: Volkswagen, Volvo, WoMa Solution, Smartlunch. Konferencję poprowadzi redaktor naczelny czasopisma Production Manager – Przemysław Ozga.

Data i miejsce wydarzenia: UWAGA! KONFERENCJA ZOSTAŁA PRZESUNIĘTA NA CZERWIEC. Więcej informacji na stronie organizatora.Zapraszamy do rejestracji: https://land.production-manager.pl/maintenance-manager-meeting