ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Maszyny Eagle Lasers iNspire 30kW na targach ITM

Podziel się

Eagle Lasers, wiodący producent zaawansowanych technologii laserowych, ogłasza swój udział w tegorocznych targach ITM Industry Europe, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2024 roku w Poznaniu. Na zwiedzających będzie czekać w pawilonie 5, przy stoisku 56. Firma, w tym roku przyjęła również rolę ambasadora targów ITM INDUSTRY EUROPE.

ITM Europe Industry to kolejny przystanek na trasie Eagle Lasers Metal Tour 2024, w trakcie której maszyny Eagle Lasers iNspire 30kW podróżują po najważniejszych wydarzeniach branżowych na całym świecie, dając przykład najnowszych osiągnięć technologicznych.

- Nasza obecność na targach to nie tylko szansa na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, ale również okazja do podtrzymania obecnych relacji z klientami, którzy korzystają z naszych rozwiązań - komentuje Marcin Czajor, Szef Sprzedaży na Polskę.- Mamy możliwość pochwalenia się rozwiązaniami w zakresie obróbki blach, a nasi klienci mogą na żywo zobaczyć nasze innowacyjne wdrożenia i nowości w zakresie procesów cięcia, a także zarządzania nimi.

Goście Eagle będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie maszyn do cięcia laserem fiber oraz rozwiązań automatyzacyjnych. Przygotowana bogata gama materiałów informacyjnych, takich jak filmy z cięcia, animacje, literatura i próbki materiałów, pozwoli zainteresowanym lepiej zapoznać się z technologią Eagle Lasers. Prowadzone będą bieżące pokazy cięcia oraz  pokazy zaplanowane i rozmieszczone w blokach tematycznych, z uwzględnieniem grubości oraz rodzajów materiałów. To zapewni uczestnikom wydarzenia unikalną możliwość zapoznania się z technologiami, dokładnie dopasowanymi do ich potrzeb. Eksperci firmy Eagle będą również aktywnie uczestniczyć w konferencjach organizowanych na wydarzeniu, co będzie dodatkową okazją dla uczestników do uzyskania eksperckiej wiedzy i wymiany doświadczeń z najlepszymi w branży.

Eagle Lasers zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w ITM Industry Europe 2024 w Poznaniu.

Więcej informacji o firmie Eagle można znaleźć na stronie Eagle Lasers - Pioneers in sheet metal cutting technology since 2006.

Zapraszamy do kontaktu: marketing@eagle-group.eu