ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Międzynarodowa prasa o ITM INDUSTRY EUROPE

Podziel się

O największych w tej części Europy targach ITM INDUSTRY EUROPE robi się coraz głośniej. O tym ważnym święcie przemysłu pisze m.in. czasopismo o międzynarodowym zasięgu International Sheet Metal Review Magazine.

Sheet Metal Review Magazine dociera do ponad 35 000 czytelników na całym świecie. Prezentuje wywiady z wiodącymi międzynarodowymi przedstawicielami przemysłu, rządami, naukowcami i stowarzyszeniami.  International Sheet Metal Review oferuje strategiczny wgląd w najnowsze wiadomości, rozwój firmy i produktów, postęp technologiczny i techniczny, trendy rynkowe, innowacje i nowe możliwości biznesowe. 

Omawiane są kluczowe kwestie, a w każdym wydaniu można znaleźć regularne, niezależne analizy perspektyw rynkowych, szans i barier. Zajmuje się również najnowszymi trendami i kierunkami w branży, takimi jak Przemysł 4.0, druk 3D/produkcja przyrostowa, sztuczna inteligencja, inteligentne fabryki, IoT i wirtualna rzeczywistość. Publikowany dziesięć razy w roku ISMR dociera do decydentów na całym świecie. 

POBIERZ ARTYKUŁ International Sheet Metal Review PDF