ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Mikroskop Cyfrowy VHX – nowość KEYENCE INTERNATIONAL

12.05.2020 12:00:00

Podziel się

Poznajmy kolejną nowość targów ITM INDUSTRY EUROPE. Mikroskop cyfrowy 4K VHX-7000 reprezentuje nową erę mikroskopów cyfrowych 5. generacji. Dowiedz się więcej o tym innowacyjnym produkcie!

KEYENCE INTERNATIONAL

Mikroskop Cyfrowy VHX
Mikroskop cyfrowy 4K VHX-7000 jest już dostępny w Polsce. Reprezentuje on nową erę mikroskopów cyfrowych 5. generacji, które pozwalają na uzyskanie dokładniejszych obrazów i większą łatwość w obsłudze niż kiedykolwiek wcześniej.
Za pomocą Keyence VHX-7000 można z łatwością wykonywać pomiary 2D i 3D pod dowolnym kątem i z różnymi opcjami oświetlenia, pomiar chropowatości, zanieczyszczenia, wielkości ziaren i wiele innych. Potrzebny jest tylko jeden mikroskop do obserwacji zapewniający optymalną równowagę jasności i przejrzystości.
Obraz dostępny jest w wysokiej rozdzielczości z przetwornikiem obrazu 4K CMOS. Ponadto obrazy można łatwo zapisać na dysku twardym o pojemności 1 TB (wystarczająca pojemność dla milionów zdjęć) i udostępnić przez sieć LAN lub USB. Podobnie raporty mogą być automatycznie tworzone i udostępniane.
Mikroskop cyfrowy 4K zapewnia wysoką dokładność i przechwytywanie obrazów o wysokiej rozdzielczości za naciśnięciem jednego przycisku.