DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Mitsubishi Electric: Dlaczego wciąż boimy się robotyzacji?

Podziel się

Mitsubishi Electric to japońska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji systemów automatyki i informatyki przemysłowej. Założona w 1921 roku, zyskała pozycję jednego z największych producentów elektroniki na świecie. Ekspert firmy podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE poprowadzi wykład pt.: Dlaczego wciąż boimy się robotyzacji?

Temat prezentacji: Dlaczego wciąż boimy się robotyzacji?

Data: 1.06.2023, godz.15:00-16:00 

Miejsce: Pawilon 5A, Scena Trendów dla Przemysłu

Organizator: Mitsubishi Electric

 

Opis prelekcji:

  • Powolna robotyzacja w Polsce
  • Top 5 trendów w robotyzacji
  • Jak Mitsubishi Electric upraszcza realizację trendów

Mitsubishi Electric to japońska firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji systemów automatyki i informatyki przemysłowej. Założona w 1921 roku, zyskała pozycję jednego z największych producentów elektroniki na świecie.

Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym klimatyzatory, systemy energetyczne, automatykę przemysłową, systemy informatyczne, systemy telekomunikacyjne oraz elektronikę użytkową.

W dywizji FA, czyli Factory Automation, swoją działalność koncentruje na systemach sterowania PLC, wizualizacji, napędów oraz robotyzacji procesów przemysłowych. Mitsubishi Electric uwzględnia pełny ekosystem rozwiązań, łącząc systemy automatyki i robotyki z systemami IT, oferując swoim klientom lokalne wsparcie techniczne oraz serwis. Obecnie duży nacisk kładzie na optymalizowanie procesów produkcyjnych poprzez dedykowane rozwiązania informatyczne. Dodatkowo oferuje innowacyjne rozwiązania z monitoringiem robotów maszyn realizując przez to zaawansowane systemy dla utrzymania ruchu prewencyjno-predykcyjnego.

Mitsubishi Electric jest znana z wysokiej jakości swoich produktów oraz innowacyjnych rozwiązań. Jest jednym z liderów w dziedzinie elektroniki na świecie i stale rozwija swoje produkty oraz technologie, aby sprostać wymaganiom rynku oraz oczekiwaniom klientów.

Jacek Taczała, Robot Product Manager, Mitsubishi Electric

Jacek Taczała jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, gdzie ukończył studia na Wydziale Elektrycznym. Przez ponad 12 lat pracował w Mitsubishi Electric, gdzie zajmował się głównie automatyzacją i robotyzacją produkcji części samochodowych. Obecnie w Mitsubishi Electric pełni funkcję Robot Product Managera, prowadząc projekty robotyzacji w branżach elektronicznej, spożywczej i farmaceutycznej. Jego podejście do automatyzowania procesów produkcyjnych opiera się na holistycznym podejściu, które umożliwia wykorzystanie ECOSYSTEM-u rozwiązań automatyki. Jego hasło to robotyzacja, ale nie za wszelką ceną, ponieważ zdaje sobie sprawę z konieczności zachowania równowagi między technologią a człowiekiem. Poza pracą Jacek jest szczęśliwym tatą i uwielbia spędzać wolny czas na motocyklu. 

 UWAGA: UDZIAŁ W WYDARZENIACH MOŻLIWY JEDYNIE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DOKUMENTY WSTĘPU NA TARGI ITM INDUSTRY EUROPE (ZAPROSZENIE LUB BILET).