DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

MM Speakers Corner – dyskusje o przemyśle

18.04.2019 12:00:00

Podziel się

W tym roku, podobnie jak w poprzednich edycjach, wśród wydarzeń towarzyszących targom ITM Polska znajdzie się organizowany przez „MM Magazyn Przemysłowy” Speakers Corner, w ramach którego zaproszeni prelegenci rozmawiać będą o sprawach kluczowych dla polskiego przemysłu.

MM Speakers Corner to cykl paneli dyskusyjnych, wezmą w nim udział doświadczeni specjaliści – menedżerowie, inżynierowie, przedstawiciele nauki oraz instytucji publicznych, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wydarzenie odbędzie się 5 czerwca 2019, w pawilonie nr 3, na stoisku „MM Magazynu Przemysłowego” (początek o godz. 10).

W tym roku MM Speakers Corner został podzielony na trzy części tematyczne. Jedna z nich będzie dotyczyć polskiego przemysłu w kontekście sytuacji międzynarodowej, a dwie kolejne będą poświęcone roli i znaczeniu Fundacji Polski Przemysł Przyszłości oraz sztucznej inteligencji w przemyśle.

Debatę poprowadzi dziennikarz telewizyjny Radek Brzózka. Dla odwiedzających blok poznańskich targów przemysłowych (ITM Polska, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions, Salon Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle) udział w wydarzeniu jest bezpłatny – obowiązuje bilet wstępu na targi.