ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Odkryj Fabrykę Przyszłości z DBR77 na ITM INDUSTRY EUROPE 2024!

Podziel się

Po raz kolejny na targach ITM INDUSTRY EUROPE powstanie spektakularna, największa Scena TECH w Polsce przygotowana przez DBR77 oraz Grupę MTP. Ekspozycja tym razem wypełni całą halę 5G, na którą zapraszamy: dostawców robotów, integratorów, a także dostawców software (specjalna wydzielona strefa). W jednym miejscu, w ramach Fabryki Przyszłości będzie można zobaczyć: roboty, startupy, Labirynt Produkcji, stanowiska AR/VR.

DBR77 na ITM INDUSTRY EUROPE 2024

Prowadzi firmy przez labirynt transformacji digitalnej!

SCENA TEMATYCZNA:

DZIEŃ 1

Tajemnica czeka, ale obiecujemy, że będzie innowacyjnie i inspirująco, bo przemówią wiodący influencerzy. Zostańcie z nami, by odkryć, co szykujemy!

DZIEŃ 2

Poświęcony dostawcom technologii, którzy na scenie opowiedzą o swoich najnowszych rozwiązaniach. Na stoisku pokażemy natomiast 20-25 stanowisk zrobotyzowanych wszystkich liczących się globalnych dostawców robotów, robotów mobilnych i AGV, systemów ERP. Stanowiska będą ustawione przy ścieżce prowadzącej przez labirynt, więc będzie można prześledzić cały proces produkcji i intralogistyki.

DZIEŃ 3

Poświęcony integratorom, którzy na scenie zaprezentują swoje możliwości i wezmą udział w konkursie na najlepsze wdrożenie roku. Konkurs będzie oceniany przez dostawców technologii i nagrodzony. Integratorzy będą obecni na naszym stoisku przez całe targi i pokażą swoje aplikacje na ponad 20 zrobotyzowanych stoiskach.

DZIEŃ 4

To scena dla startupów! Przy współpracy z partnerami, zaprezentujemy najlepiej zapowiadające się rozwiązania rynkowe związane z produkcją (przede wszystkim z zakresu IoT). Startupy będą mogły wystawić swoje prototypy i opowiedzieć o nich na scenie, a także wziąć udział w konkursie, który ocenią profesjonaliści i liderzy branżowi (konkurs typu “Dragon’s Den”).

CO JESZCZE?

AR/VR

Całe stanowisko będzie odwzorowane w Bliźniaku Cyfrowym DBR77, a w strefie AR/VR będzie można poczuć, czy świat wirtualny zgadza się z rzeczywistością dzięki 10 stanowiskom do VR/AR.

SCENA

Scena to konkretny typ prezentacji na każdy dzień. To jedyna scena na targach, więc zaprosimy specjalnych gości, by pokazać ich rozwiązania.

LABIRYNT

Wchodząc na stoisko, poruszasz się po specjalnej ścieżce poprzez wybrany proces produkcyjny i logistyczny. W labiryncie spotkach też strefę software’u.

NETWORKING

Wyodrębniona strefa do networkingu ze stanowiskiem kawowym pozwoli na organizację spotkań biznesowych i rozmowę o zakresie współpracy.

Termin:

4-7 czerwca 2024

Poznań

WIĘCEJ O FIRMIE: www.dbr77.com

Link do materiałów z poprzedniej edycji: https://dbr77.com/scena-dbr77-na-itm-2023/