DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

PIKS obejmuje patronat nad ITM

30.04.2020 14:00:00

Podziel się

Spieszymy donieść, że Polska Izba Konstrukcji Stalowych objęła patronat nad targami ITM Industry Europe. To już kolejna ważna organizacja branżowa, na którą możemy liczyć podczas listopadowego wydarzenia.

Targi ITM Industry Europe co roku odwiedzają setki przedstawicieli przemysłu z całego świata. Rangę tego wydarzenia podnoszą patronaty organizacji branżowych, świadczące o zaangażowaniu świata nauki i biznesu w promocję polskiego sektora technologicznego na arenie międzynarodowej. Tym bardziej cieszymy się, że w gronie wspierających nas instytucji znalazła się Polska Izba Konstrukcji Stalowych.

Polską Izbę Konstrukcji Stalowych powołano w czerwcu 1996 r. W jej skład wchodzą zróżnicowane co do wielkości i profilu działania wytwórnie konstrukcji stalowych, przedsiębiorstwa montażowe, firmy współpracujące w zakresie produkcji i dystrybucji stali, a także jednostki naukowe, badawcze i specjalistyczne.

Celem PIKS jest promocja, reprezentacja oraz ochrona interesów i kształtowanie pozytywnego wizerunku firm członkowskich, w szczególności: udział w kształtowaniu polityki gospodarczej oraz tworzeniu i modernizacji norm, procedur i przepisów prawa; popularyzacja konstrukcji metalowych; organizacja konferencji, targów, wystaw, warsztatów szkoleniowych a także współpraca zagraniczna oraz upowszechnianie standardów jakościowych, solidności oraz etyki zawodowej i handlowej.

Więcej o PIKS: https://www.piks.com.pl/