ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Podążaj szlakiem innowacji – dołącz do ścieżek zwiedzania targów ITM INDUSTRY EUROPE!

Podziel się

Zespół ITM INDUSTRY EUROPE wraca z koncepcją ścieżek zwiedzania. Formuła wycieczki wytyczonym szlakiem na targach nie tylko umożliwia skorzystanie z fachowych porad, bezpośredni kontakt z dostawcami najnowszych technologii, ale też dzięki uporządkowanej tematycznie trasie pozwala gościom targowym zaoszczędzić czas. Korzystający ze ścieżek odwiedzają stoiska wybranych firm, które eksponują najnowsze rozwiązania dla zintegrowanego przemysłu.

 

W tym roku wykwalifikowani przewodnicy poprowadzą gości targowych (którzy wcześniej zgłoszą swój udział) zaplanowaną ścieżką zwiedzania prosto do stoisk wystawowych wybranych firm, których oferta produktowa zgodna jest z tematyką jednej z poniższych tras:

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA TARGÓW Z PRZEWODNIKIEM:


1. Przemysł 4.0 Oferta maszyn, urządzeń, rozwiązań technologicznych i oprogramowania działającego zgodnie z idea Przemysłu 4.0

 

2. Logistyka 4.0 Oferta nowoczesnych systemów transportu, rozwiązań dla magazynów przyszłości oraz budownictwa magazynowo-produkcyjnego.

 

Kiedy?

31 maja 2023

godz. 10.00 Przemysł 4.0

godz. 13.00 Logistyka 4.0

1 czerwca 2023

godz. 10.00 Przemysł 4.0

godz. 13.00 Logistyka 4.0

ZBIÓRKA PRZED KAŻDĄ ŚCIEŻKĄ: HOL WSCHODNI, Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

FIRMY ŚCIEŻKI: PRZEMYSŁ 4.0

AIR PRODUCTS SP. Z O.O

VERIFORCE PLUS - ROBOTY WSPÓŁPRACUJĄCE (COBOTY)

Roboty współpracujące VERIFORCE® PLUS (tzw. coboty) to niezawodne urządzenia przeznaczone do prac wymagających powtarzalności. Wykonują czynności szybko i precyzyjnie. Ich obsługa jest intuicyjna i nie jest wymagane wydzielanie stref bezpieczeństwa.

AMS International Sp. z o.o

TEBIS

Tebis to zaawansowane rozwiązanie CAD/CAM/CAQ, do bezproblemowego i wysoce zautomatyzowanego projektowania, przygotowywania produkcji i programowania, oferowane w jednym oknie programowym. Dzięki systemowi modułowemu, każdy pakiet można indywidualnie

APX Technologie

5-osiowe poziome centrum obróbcze Makino N2-5XA

Nowoczesne sterowanie maszyny Professional 6 posiada otwartą architekturę pozwalającą na integrację z systemami zarządzania produkcją, bazami danych oraz monitorowaniem parametrów procesu w środowisku klienta zgodnie z Industry 4.0.

Apzumi Sp. z o.o. Sp. k

Apzumi Spatial digitalizuje i optymalizuje procesy produkcyjne tj. przezbrojenia, naprawy awarii, odbiory, montaże, szkolenia. W procesie wizualizacji procedur i szkoleń wykorzystuje technologię Rozszerzonej Rzeczywistości (XR).

B3D S.C

Wielkoformatowa drukarka 3D INTAMSYS FUNMAT PRO 610HT

Wielkoformatowa drukarka 3D do druku z zaawansowanych materiałów wysokotemperaturowych typu PEEK, PEKK, ULTEM min. dla takich branż jak automotive, aerospace czy medyczna. Soft drukarki Industry 4.0 ready.

CAM Technology Sp. z o.o

Oprogramowanie CAD/CAM hyperMILL

hyperMILL® jest elastycznym rozwiązaniem CAM do frezowania 3D i 5D, jak również toczenia i obróbki wysokowydajnej, przy czym wszystko jest zintegrowane w w jednym interfejsie. Specjalne aplikacje do frezowania wirników, łopatek turbin i form.

Castor Unia Gospodarcza Sp. z o.o

Myjnie przemysłowe

Firma specjalizuje się w technologiach mycia - odtłuszczania przemysłowego oraz w technologii oczyszczania wody procesowej (destylacji zanieczyszczeń przemysłowych).

Portfolio produktów obejmuje myjnie próżniowe, ultradźwiękowe, natryskowe.

Comarch SA

Comarch IoT MES oraz Asset Tracking

Zobacz jak Comarch IoT MES pomaga w zarządzaniu produkcją dzięki integracji z systemami ERP, parkiem maszynowym oraz innowacyjnej architekturze wykorzystującej UNS (norma ISA-95) oraz rozwiązaniom IoT i Asset Tracking.

 

Erowa Technology Sp. z o.o

Erowa Robot Dynamic 150 L

Robot Dynamic 150L jest elastycznie skonfigurowany do aktualnych potrzeb - jeśli zmienią się wymagania dotyczące wydajności produkcji, system może zostać rozbudowany modułowo w dowolnym momencie. Robot jest dostosowany do wymagań Przemysłu 4.0

ETTE PLAN

Etteplan HowTo

Etteplan HowTo to kompleksowa usługa zaprojektowana w celu przyspieszenia dostępu do odpowiednich informacji dla użytkowników końcowych. Umożliwia płynne tłumaczenia, natychmiastową dystrybucję modyfikacji i ponowne wykorzystanie do nowych potrzeb.

HKK Group (Hit - Kody Kreskowe)

Nowoczesny system Digital Twin i WMS dla optymalizacji procesów produkcji i logistyki

System oparty jest o algorytmy AI. Oferuje możliwość tworzenia precyzyjnych harmonogramów produkcji w zależności od typu procesów produkcyjnych. System komunikuje się z różnego rodzaju maszynami na bieżąco, sterując przebiegiem procesów produkcji.

INTE - Maszyny Sp. z o.o

Posiada w ofercie: prasy krawędziowe i gilotyny marki RICO – Portugalia, zwijarki do blach, zwijarki do profili i rur, prostowarki, maszyny do produkcji piór do świdrów marki MG Srl - Italy / Hezinger – Niemcy, prasy hydrauliczne, ramowe, portalowe, wysięgowe, poziome marki Hidrogarne – Hiszpania, prasy mechaniczne, mimośrodowe marki Mecanica Exacta – Portugalia, prasy poziome bokserki i wycinarki do naroży marki Simasv – Italy

INTELO sp. z o.o

Dedykowane oprogramowanie INTELO Core 4.0

Opracowujemy i wdrażamy dedykowane systemy informatyczne. Innowacyjna budowa pozwala optymalnie dopasować funkcjonalności do potrzeb dowolnej wielkości przedsiębiorstwa, zwiększając efektywność m.in. w obszarze produkcji, logistyki, sprzedaży.

IRMATIC Sp. z o.o

IRSTOCK

Automaty vendingowe IRMATIC to nowoczesne, wielofunkcyjne maszyny wyposażone w pełni konfigurowalny system. Maszyny vendingowe z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w takich branżach jak przemysł, handel czy ochrona zdrowia.

KPL Trading Sp. z o.o.

Narzędzia do gratowania Boeck Technology

Oferujemy dyski, walce, pasy i inne narzędzia do szlifowania wstępnego, gratowania, zaokrąglania krawędzi, usuwania tlenków i żużla oraz szlifowania wykańczającego.

Lenso sp. z o.o

ZEISS Quality Suite

Oprogramowanie ZEISS Quality Suite zapewnia jedno środowisko do obsługi wszystkich maszyn pomiarowych, zarządzania pomiarami, statystyk i raportów. Stanowi całą sieć jakości integrując oprogramowanie i urządzenia pomiarowe w jeden system.

ZEISS ScanBox serii 5

ZEISS ScanBox to w pełni automatyczny system do pomiarów i kontroli jakości, który można stosować inline czyli bezpośrednio na linii produkcyjnej. Inteligentne algorytmy smart teach opracowują całą strategię pomiaru i dobierają parametry procesu.

PDAserwis

Urządzenia AutoID

PDAgroup już od 2006 roku aktywnie wspiera i doradza klientom w całej Europie
w doborze właściwego sprzętu oraz optymalizacji kosztów jego zakupu.

PDAgroup jest certyfikowanym dostawcą urządzeń i rozwiązań z branży AutoID.

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp.zo.o

Wyważarka CMT-30H2B-RMD

Wyważarka z automatyczną korekcją niewyważenia w dwóch płaszczyznach korekcji. Wyważarka ta znajduje główne zastosowanie w wyważaniu wirników silników elektrycznych.Cechą charakterystyczna jest w pełni zautomatyzowany proces pomiaru oraz korekty masy

TIMATE Sp. z o.o

System TIMATE

System TIMATE to oparte na technologii IoT/IoB (Internet Rzeczy/Internet Zachowań) automatyczne i bezobsługowe narzędzie do kompleksowego zarządzania ludźmi i procesami w firmie.

Trotec

Grawerka i wycinarka laserowa Speedy 400 flexx

Wydajność, szybkość i elastyczność w znakowaniu, grawerowaniu i cięciu metali, tworzyw sztucznych oraz wielu innych materiałów.
- Technologia Flexx™ - laser CO2 i światłowodowy w jednym urządzeniu
- Oprogramowanie laserowe Ruby®
- Kamera VDP

UIBS Teamwork

IPOsystem

Autonomiczny system decyzyjny automatyzujący procesy planowania i zarządzania zasobami produkcyjnymi. System bezpośrednio i bez harmonogramowania zarządza zasobami, zapewniając terminową realizację zleceń, zwiększając produktywność fabryk o 20 – 30%.

FIRMY ŚCIEŻKI: LOGISTYKA 4.0

Consafe Logistics

Astro WMS®

ASTRO WMS® to system do zarządzania magazynem. Daje pełną kontrolę nad wydajnością, steruje wszystkimi procesami magazynowymi, ograniczając błędy. Pozwala zmniejszyć koszty operacyjne, zoptymalizować zasoby i przestrzeń oraz kontrolować przepływy.

Fronius Polska Sp. z o.o

Selectiva 4.0 - System ładowania akumulatorów

Wysokiej klasy systemy ładowania akumulatorów Selectiva 4.0 wykorzystuje wydajny i łagodny proces ładowania Ri. Proces ten zapobiega rozgrzaniu w czasie ładowania, które stopniowo uszkadza akumulator. Zmniejsza to liczbę uszkodzeń, wydłuża żywotność.

LOGIS Sp. z o.o

Automatyka magazynowa, systemy przenośników, systemy kompletacji AGV-G2P

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na usprawnianie procesów logistycznych - regały mobilne, pojazdy autonomiczne do transportu towarów wewnątrz magazynu, regały satelitarne, przenośniki rolkowe oraz wózki widłowe.

MOSCA DIRECT POLAND SP. Z O.O

Automatyczna maszyna wiążąca RO-M Fusion - BESTSELLER MOSCA

Uniwersalna maszyna do wiązania produktów branż przemysłowych
• Włącznik nożny i obrotowy panel operatora umożliwia obsługę maszyny z obu stron
• Wydajność do 55 wiązań/min
• Fotokomórka wyzwalająca wiązanie
• Rama dobrana do specyfiki produktu

Newland EMEA

Kolektor danych Newland N7 Cachalot Pro II

N7 Cachalot Pro II sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zastosowaniach magazynowych i logistycznych. Zapewnia dużą wydajność, szybkość pracy, wymianę danych w technologii LTE, odczyt kodów kreskowych z bliska i z daleka (Duo Scan).

 

P.P.H.U. GETH

Intralogistyka i systemy robotów

Idealnie dopasowana intralogistyka to właściwy przepis na sukces. Sztaplarki, taśmy transportowe, układnice, paletyzacja, automatyzacja, robotyka w każdej branży, a przede wszystkim w branżach spożywczych. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Security Expert Sp. z o.o

Inteligentna kłódka wielokrotnego użytku z GPS do śledzenia i kontroli ładunków

Wykorzystanie wielorazowych plomb elektronicznych zapewnia pełną kontrolę nad dostawami i dostęp do informacji o statusie urządzeń monitorujących. Urządzenia natychmiast informują o sabotażu oraz pozwalają na oszczędności pieniędzy i czasu.

Sygnis S.A

FlashForge Creator 4

Wielofunkcyjna i wysokowydajna przemysłowa drukarka 3D. Wyposażona w trzy rodzaje ekstruderów, dzięki czemu zaspokoi wszystkie potrzeby w zakresie prototypowania, rapid toolingu i utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych i serwisowych.

VCN s.c

VnetLPR - system awizacji i przepustek (na bazie odczytu tablic rejestracyjnych)

VnetLPR to innowacyjny system do awizacji i przepustek. Automatyzuje on proces organizacji ruchem pojazdów na wjazdach, od awizacji wizyty, po zarządzanie pojazdami na terenie bazy, planowanie
pracy na dokach. Optymalizuje procesy i koszty.