ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza na targach ITM Industry Europe

Podziel się

Innowacyjne rozwiązania technologiczne szwajcarskiego przemysłu – to niewątpliwa atrakcja tegorocznej edycji targów ITM INDUSTRY EUROPE. Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce. Ofertę wybranych członków będzie można zobaczyć na stoisku Izby.

ASTAT

Wykorzystując ponad 30-letnie doświadczenie zdobyte we współpracy z partnerami biznesowymi, wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania zagranicznych producentów. Dzięki temu klienci firmy mogą z sukcesem rozwijać się w strategicznych kierunkach w wielu sektorach rynku.

ASAT dostarcza specjalistyczne produkty i nowoczesne technologie związane z automatyką przemysłową, energetyką i miernictwem, systemami pomiarowymi i EMC, rozwiązaniami automatyki budynkowej oraz specjalistycznymi materiałami samoprzylepnymi. Swoją zróżnicowaną ofertę uzupełniają kompleksowym wsparciem technicznym.

Więcej informacji o firmie: astat.pl

 

BAUMER

Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym czujniki położenia, prędkości, ciśnienia, temperatury oraz czujniki wibracji i ciśnienia. Ponadto BAUMER produkuje systemy wizyjne, przetworniki sygnałów oraz rozwiązania związane z bezpieczeństwem maszyn i urządzeń. Producent dostarcza swoje produkty do różnych branż, takich jak przemysł spożywczy, farmaceutyczny, automotive i wiele innych.

Baumer jest znany z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które pozwalają klientom na osiąganie wyższej wydajności i zwiększenie konkurencyjności. Firma inwestuje również w badania i rozwój, aby zaspokajać wymagania coraz bardziej złożonych i wymagających aplikacji.

Więcej informacji o firmie: baumer.com

 

GÜDEL

Grupa Güdel jest producentem precyzyjnych komponentów maszyn i dostawcą zaawansowanych rozwiązań z zakresu automatyki. Asortyment produktów rozciąga się od prowadnic liniowych, listew zębatych, zębników i kół zębatych po osie liniowe i roboty portalowe. Güdel łączy produkty w systemy ze specjalną inteligencją sterowania oraz w kompletne systemy, które są stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, kolejowym, farmaceutycznym czy drzewnym. Technologia Güdel charakteryzuje się innowacyjnością, jakością i modułowością.

Więcej informacji o firmie: pl.gudel.com

 

SCHLATTER

Grupa Schlatter jest światowym liderem w produkcji urządzeń do zgrzewania oporowego i maszyn tkackich do zastosowań specjalnych. W swojej ofercie firma posiada m.in. maszyny spawalnicze czy maszyny służące do produkcji drutu. Schlatter jako jedyna firma na świecie opracowuje również systemy do procesów poprzedzających tkanie oraz do końcowej obróbki tkanin. Celem grupy jest zwiększenie produktywności klientów i wydłużenie żywotności ich systemów.

Więcej informacji o firmie: schlattergroup.com

 

STOOSS

SCHMIEDEWERK STOOSS AG stosuje wysoko rozwiniętą technologię formowania na gorąco przy obróbce stali niestopowych, nisko- i wysokostopowych, metali lekkich i nieżelaznych oraz stopów niklu. Bezspoinowo profilowane, walcowane pierścienie i kule, a także kute konturowo części kute swobodnie wszelkiego rodzaju o masie jednostkowej do pięciu ton są uważane za specjalność STOOSS.

Więcej informacji o firmie: stooss.com

 

OBERON

Oberon od ponad 25 lat zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzi pomiarowych i skrawających oraz wdrażaniem kompleksowych rozwiązań z dziedziny systemów metrologicznych. Firma specjalizuje się m.in. w maszynach CMM, systemach pomiarowych 3D czy ręcznych narzędziach pomiarowych. Oberon posiada również profesjonalny serwis naprawczy i kalibracyjny, a swoim klientom dostarczyli już setki urządzeń i narzędzi specjalnych.

Więcej informacji o firmie: oberon.com.pl

 

Fracht FWO Polska

Fracht FWO Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Fracht – globalnego operatora logistycznego z siedzibą główną w Bazylei. Działalność spółki obejmuje świadczenie kompleksowych rozwiązań w zakresie transportu morskiego, drogowego, lotniczego, dostaw elementów ciężkich i ponadgabarytowych oraz relokacji urządzeń przemysłowych i linii produkcyjnych. Największe atuty to kadra doświadczonych specjalistów, stabilność finansowa i najwyższy poziom świadczenia usług.

Więcej informacji o firmie:  www.frachtfwo.pl

 

Zachęcamy do odwiedzenia Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej oraz firm członkowskich podczas Targów ITM Industry Europe! Zapraszamy do pawilonu 3 na stoisko 23.

Więcej informacji o Polsko-Szwajcarskiej Izbie Gospodarczej:

swisschamber.pl