ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Ponad 300 metrów dla DIG ŚWITAŁA!

17.10.2019 12:00:00

Podziel się

Cenimy współpracę z partnerami, którzy od początku swojego istnienia są obecni na targach ITM INDUSTRY EUROPE. Firma DIG ŚWITAŁA posiadająca w swoim portfolio kilkunastu włoskich producentów z zakresu obróbki metali zajmie tradycyjnie imponującą powierzchnię ponad 300m²! Jeszcze do 29 listopada trwa specjalna promocja dla wystawców.

Firma zajmuje się dystrybucją włoskich maszyn i urządzeń do plastycznej obróbki blachy, pręta, drutu i rur. Głównym założeniem firmy jest nie tylko dostarczenie maszyny do klienta, ale również obsługa techniczna oraz doradcza przez cały okres współpracy.

DIG ŚWITAŁA dostarcza nie tylko maszyny, ale również rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta, oferuje doradztwo w zakresie nowoczesnych technologii oraz różnorodne rozwiązania techniczne i technologiczne dostosowane do ich potrzeb i potrzeb rynku.

W Polsce pracuje już ponad 2000 maszyn dostarczonych przez DIG ŚWITAŁA.

Firma istnieje od 2001 r i od tego czasu co roku jest wystawcą targów ITM INDUSTRY EUROPE, w ostatniej edycji tego wydarzenia zdobyła Złoty Medal MTP za giętarkę do rur STAR TECHNOLOGY T-REX 800.