ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZĄ EDYCJĘ 3-6.06.2025!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Poznaj paszport do Przemysłu 4.0 w przedsiębiorstwach z produkcją seryjną i dedykowaną.

Podziel się

Klaster Obróbki Metali podczas targów ITM INDUSTRY EUROPE zorganizuje panel pt.: Poznaj paszport do Przemysłu 4.0 w przedsiębiorstwach z produkcją seryjną i dedykowaną.

Poznaj paszport do Przemysłu 4.0 w przedsiębiorstwach z produkcją seryjną i dedykowaną

Data: Czwartek 2.06, godz.13:30-14:30 

Miejsce: Pawilon 5, Scena Industry Next

Organizator: Klaster Obróbki Metali

Systemy IT - PLM/PDM w projektowaniu, produkcji dedykowanej i wariantowej – „Cobot IT” na miarę Industry 4.0.

 

PRELEGENT:

Marek Jarosz – Prezes Zarządu, Plmexpert Sp. z o.o., Dyrektor Centrum Kompetencyjnego PRO.FILE Polska

Z PLMEXPERT dawniej CADEXPERT związany blisko 30 lat. Absolwent automatyki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Łódzkiej. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z cyfrowym zarządzaniem danymi, dokumentami i produktami w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz działach wsparcia i utrzymania ruchu.

Ekspert i współtwórca z ponad 20 letnim doświadczeniem w zakresie systemów DMS/PDM/PLM oraz dedykowanych narzędzi i rozwiązań informatycznych optymalizujących prace inżynierów w obszarach produkcyjnych, projektowych i sprzedażowych.

W swym dorobku ma wiele innowacyjnych projektów i wdrożeń systemów, które realizowały unikatowe potrzeby przedsiębiorstw i nadal są dynamicznie rozwijane od kilkudziesięciu lat w odpowiedzi na nowe potrzeby rynku, klienta i dostępne nowe technologie, w szczególności:

  • Aplikacje Projektowo-Ofertowe, które wspierają największego wystawcę targowego w Polsce w procesie projektowania sprzedaży powierzchni wystawienniczej i zabudowy.
  • Konfiguratory obsługującego proces sprzedaży w oparciu o projekt graficzny dla lidera branży producentów ogrodzeń i bram przemysłowych.
  • Systemy DMS/PDM/PLM dla firm produkcyjnych, projektowych i działów utrzymania ruchu
  • Branżowe, Specjalistyczne Systemy DMS jak dla górnictwo, służących zarządzaniu i eksploatacji map i informacji górniczych - eksploatowany w zakładach holdingu górniczego specjalizującego się w wydobyciu węgla koksowniczego.