ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ 4-7.06.2024!!! 🔥📣🔥📣  

Organizator:

Poznański Park Naukowo-Technologiczny patronem ITM Industry Europe

Podziel się

Poznański Park Naukowo-Technologiczny wspiera rozwój firm działających w oparciu o nowe technologie. Jest także częścią Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Poznański Park Naukowo Technologiczny to jedno z największych centrów innowacji w Polsce. Zajmuje się on wspieraniem i rozwijaniem nowoczesnych technologii poprzez zapewnienie infrastruktury i narzędzi dla firm poszukujących kreatywnych rozwiązań. W parku działają także liczne centra badawcze i laboratoria, które umożliwiają prowadzenie badań naukowych i realizowanie projektów badawczo-rozwojowych.

W ramach PPNT działa wiele firm z różnych branż, m.in. informatycznej, biotechnologicznej czy medycznej. Park oferuje także szereg usług dla startupów, takich jak usługi badawcze i analizy, czy doradztwo biznesowe.

W PPNT działa wiele laboratoriów naukowych oraz instytucji badawczych, które prowadzą projekty badawcze i innowacyjne związane z różnymi dziedzinami nauki i technologii. Dzięki temu park stanowi centrum innowacji i rozwoju technologicznego w regionie. Dodatkowo Park organizuje również wiele wydarzeń naukowych i branżowych, takich jak konferencje, seminaria czy szkolenia, które stanowią okazję do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania najnowszych rozwiązań technologicznych.

Już teraz zapraszamy na panele dyskusyjne, które poprowadzą przedstawiciele Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego podczas tegorocznej edycji ITM Industry Europe!  

Więcej informacji:
www.ppnt.poznan.pl